Kuo: iPhone 12 bez ładowarki i słuchawek w zestawie polecane, ciekawostki iPhone 12 bez zasilacza, iPhone 12 bez słuchawek, iPhone 12  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo napisał w nowej notatce badawczej, że w pudełku iPhone 12 zabraknie EarPods i ładowarki. Wcześniej ta sama teoria została wysunięta przez analityków Barclays. iPhone12

Kuo: iPhone 12 bez ładowarki i słuchawek w zestawie

Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo napisał w nowej notatce badawczej, że w pudełku iPhone 12 zabraknie EarPods i ładowarki. Wcześniej ta sama teoria została wysunięta przez analityków Barclays.

Według Kuo, Apple wyda nowy zasilacz 20 W, ale będzie sprzedawany osobno. Jednocześnie firma zaprzestanie produkcji istniejących zasilaczy o mocy 5W i 18W jeszcze w tym roku. Wcześniej informator pod pseudonimem Mr White udostępnił na Twitterze pierwsze zdjęcia nowego zasilacza o mocy 20 W.

Kuo: iPhone 12 bez ładowarki i słuchawek w zestawie polecane, ciekawostki iPhone 12 bez zasilacza, iPhone 12 bez słuchawek, iPhone 12  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo napisał w nowej notatce badawczej, że w pudełku iPhone 12 zabraknie EarPods i ładowarki. Wcześniej ta sama teoria została wysunięta przez analityków Barclays. iPhone12 ladowarka

Min-Chi Kuo uważa, że ??koszty produkcji iPhone’a 12 znacznie wzrosną dzięki obsłudze 5G, więc Apple będzie sprzedawać nowe smartfony bez dołączonych słuchawek EarPods i zasilacza, aby obniżyć koszty i utrzymać ceny przy obecnej generacji iPhone’a.

Analityk spodziewa się również, że do końca tego roku ładowarka i słuchawki znikną również  z pudełka iPhone?a SE 2-gen. Najprawdopodobniej firma zapewni zniżkę na AirPods i zasilacze przy zakupie nowego iPhone’a.

Co Wy na to?

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry