iPhone 13

Kuo: iPhone 13 zostanie wydany zgodnie z planem

Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo podzielił się nową prognozą dotyczącą produkcji iPhone 13 z nowym chipem A15.

Kuo jest przekonany, że Apple nie będzie miało problemów z dostawą smartfonów w 2021 roku, a urządzenia zostaną przedstawione we wrześniu.

Apple co roku uruchamia masową produkcję iPhone’ów wczesnym latem, ale w 2020 roku z powodu pandemii COVID-19 firma musiała odłożyć ten proces do września. Opóźnienia te doprowadziły do ??tego, że Apple pierwszy raz od 2011 roku przełożyło prezentację iPhone’a na październik, a sprzedaż niektórych modeli ruszyła nawet w połowie listopada.

Kuo: iPhone 13 zostanie wydany zgodnie z planem polecane, ciekawostki Produkcja, Kuo, iPhone 13, Apple  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo podzielił się nową prognozą dotyczącą produkcji iPhone 13 z nowym chipem A15. iPhone13

Analityk spodziewa się, że seryjna produkcja serii iPhone 13 rozpocznie się w regularnych odstępach czasu – latem przyszłego roku.

Kuo powiedział również, że nie ma potrzeby obawiać się spadku wskaźnika wykorzystania mocy produkcyjnych TSMC ze 100% do 80% w pierwszym kwartale 2021 roku. Zdaniem analityka popyt na iPhone’a pozostanie, zwłaszcza na model Pro, co zmusi TSMC do działania na pełnych obrotach, aby zapewnić Apple wymaganą liczbę chipów A14.

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Źródło:
Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top