Kuo: MacBook Air 2022 będzie miał nowy wygląd ciekawostki wyglad MacBook Air 2022, specyfikacja MacBook Air 2022, MacBook Air 2022, kiedy premiera MacBook Air 2022, kiedy MacBook Air 2022  Analityk TFI Securities, Ming-Chi Kuo, opublikował na Twitterze kilka szczegółów na temat nowego MacBooka Air, który Apple zaprezentuje jeszcze w tym roku. macbookair 1300x700

Kuo: MacBook Air 2022 będzie miał nowy wygląd

Analityk TFI Securities, Ming-Chi Kuo, opublikował na Twitterze kilka szczegółów na temat nowego MacBooka Air, który Apple zaprezentuje jeszcze w tym roku.

Kuo potwierdził wcześniejsze pogłoski, że MacBook Air 2022 otrzyma zupełnie nowy wygląd w stylu 14-calowego MacBooka Pro i kolorowe obudowy, takie jak 24-calowy iMac.

Według Kuo nowy MacBook Air będzie wyposażony w układ M1, który nie pasuje do żadnych plotek, które słyszeliśmy wcześniej. Większość renomowanych znawców twierdzi, że najtańszy laptop Apple otrzyma chip M2 z 8-rdzeniowym procesorem i 10-rdzeniową grafiką. Może Kuo właśnie popełnił literówkę.

Zgodnie z oczekiwaniami, MacBook Air 2022 nie otrzyma wyświetlacza mini-LED. Analityk uważa, że ​​masowa produkcja nowych pozycji ruszy w drugim lub trzecim kwartale roku.

A Ty jak myślisz? Jaki procesor trafi do nowego Air-a?

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top