Kuo o nowych produktach Apple ciekawostki produkty apple w 2019, Kuo, apple 2019  Dzisiaj, 18 lutego, znany analityk Ming-Chi Kuo podzielił się z inwestorami swoimi przewidywaniami dotyczącymi produktów 2019 firmy Apple. iPadPro 11

Kuo o nowych produktach Apple

Dzisiaj, 18 lutego, znany analityk Ming-Chi Kuo podzielił się z inwestorami swoimi przewidywaniami dotyczącymi produktów firmy Apple na rok 2019.

Kuo uważa, że Apple w tym roku wprowadzi do swojej oferty nowy iPady, 16-calowego MacBook Pro, 31-calowy monitor 6K i wiele więcej.

Kuo o nowych produktach Apple ciekawostki produkty apple w 2019, Kuo, apple 2019  Dzisiaj, 18 lutego, znany analityk Ming-Chi Kuo podzielił się z inwestorami swoimi przewidywaniami dotyczącymi produktów 2019 firmy Apple. kuo 1

iPhone

Nowe modele iPhone’a 2019 zdaniem Kuo będą miały takie same wymiary jak iPhone XS i iPhone XR. Oznacza to, że Apple wypuści smartfony z przekątną 6,5, 6,1 i 5,8 cala. Analityk uważa, że ??wszystkie trzy urządzenia będą wyposażone w złącze Lightning, a nie USB-C.

iPhone 2019 otrzyma matową szklaną obudowę, bezprzewodowe ładowanie z możliwością ładowania innych urządzeń, ulepszony system identyfikacji twarzy, większą pojemność baterii i moduł z trzema obiektywami.

iPad Pro

Analityk sugeruje, że w tym roku pojawią się nowe modele iPada Pro z ulepszonymi procesorami. Wiosną ma pojawić się następca 9.7-calowego iPada, który otrzyma nową przekątną ekranu – 10,2 cala. Kuo potwierdził również pogłoski o nowym iPadzie mini z ulepszonym środkiem.

Nowy MacBook Pro

Najciekawsze prognozy dotyczą jednak komputerów Mac. Według analityka, Apple wypuści nowego MacBooka Pro o przekątnej od 16 do 16,5 cala w całkowicie nowej konstrukcji, a także nowy 31,6-calowy monitor 6K.

MacBook Pro, Mac Pro

Oprócz tego w tym roku ma pojawić się także nowy komputer Mac Pro, a 13-calowy MacBook Pro otrzyma opcję 32 GB pamięci RAM. Obecnie 13-calowy MacBook Pro w najwyższej konfiguracji jest wyposażony w 16 GB pamięci RAM i 15 cali – 32 GB.

Apple Watch

Teraz jedno zdanie o Apple Watch. Według analityka funkcja EKG w Apple Watch Series 4 pojawi się w tym roku w innych krajach.

AirPods 2, AirPower, iPod touch

Ming-Chi Kuo potwierdził również, że AirPods 2, AirPower i nowy iPod touch ze zaktualizowanym procesorem trafią do sprzedaży w pierwszej połowie 2019 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top