Apple

Kuo: Oto produkty, które Apple wypuści na rynek w pierwszej połowie 2020 roku

Według analityka Ming-Chi Kuo, Apple planuje wypuścić nowych kilka produktów w pierwszej połowie 2020 roku, w tym oczekiwany przez wszystkich AirTag.

Kuo: Oto produkty, które Apple wypuści na rynek w pierwszej połowie 2020 roku polecane, ciekawostki nowe produkty Apple, Kuo  Według analityka Ming-Chi Kuo, Apple planuje wypuścić nowych kilka produktów w pierwszej połowie 2020 roku, w tym oczekiwany przez wszystkich AirTag. iPhone9

Oto lista produktów Apple, która zdaniem analityka powinna trafić do sprzedaży w pierwszej połowie 2020 roku:

  • 4,7-calowy iPhone 9 – w sieci już od dłuższego czasu mówi się, że Apple planuje wypuszczenie nowego niedrogiego iPhone’a o konstrukcji podobnej do iPhone’a 8, z 4,7-calowym wyświetlaczem LCD i przyciskiem Home Touch ID, ale z szybszym układem A13 i 3 GB pamięci RAM. Uruchomienie urządzenia planowane jest na koniec marca, a cena urządzenia ma wynieść około 399 USD.
  • nowe iPady Pro – nowe modele z potrójnym obiektywem z tylną kamerą, które obsługują detekcję 3D w rzeczywistości rozszerzonej. Urządzenia mają zostać zaprezentowane w marcu.
  • odświeżone MacBooki Pro / MacBooki Air – nie jest jasne, czy Kuo odnosi się do nowego MacBooka Pro, MacBooka Air czy obu, ale wcześniejsze pogłoski sugerują, że 13-calowy MacBook Pro z nową nożycowy ma trafić na rynek w pierwszej połowie 2020 r. Apple ostatnio zaktualizowało MacBooka Air w lipcu 2019 roku.
  • lokalizator Air Tag – w ubiegłym roku w sieci pojawiło się dużo dowodów na to, że Apple pracuje nad specjalnym lokalizatorem. Podobnie jak w przypadku modeli iPhone’a 11, Kuo uważa, że ??AirTag będzie obsługiwać ultra szerokopasmowe łącze, co umożliwi lokalizację z dużo większą dokładnością niż Bluetooth LE i Wi-Fi.
  • High-endowe słuchawki – Kuo nie podał konkretnych szczegółów na temat tych słuchawek poza twierdzeniem, że będą one bezprzewodowe. Mark Gurman z Bloomberg wcześniej poinformował, że opracowywane są douszne słuchawki. W kodzie iOS 13.3.1 znaleźliśmy ślady nowych słuchawek Powerbeats 4, ale istniejące Powerbeats 3 nie są uważane za słuchawki wysokiej klasy. Zatem najparwdopodobniej firma wypuści nauszne słuchawki z redukcją szumów.
  • mała podkładka do ładowania bezprzewodowego – Apple anulowało w zeszłym roku projekt długo oczekiwanej maty ładującej AirPower z powodu problemów z ładowaniem, ale zdaniem Kuo w tym roku Apple wypuści podobny, ale nieco mniejszy produkt.

Nowe produkty powinny zostać zaprezentowane na specjalnej konferencji, która będzie miała miejsce prawdopodobnie w marcu tego roku.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top