Kuo: Pierwszy iPhone z modemem Apple 5G pojawi się w 2023 roku polecane, ciekawostki modem 5G Apple, modem, apple 5G  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo w nowej notatce do inwestorów podzielił się informacją, że Apple planuje przejść na własne modemy 5G w iPhone od 2023 roku. modem5G

Kuo: Pierwszy iPhone z modemem Apple 5G pojawi się w 2023 roku

Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo w nowej notatce do inwestorów podzielił się informacją, że Apple planuje przejść na własne modemy 5G w iPhone od 2023 roku.

Według Kuo, Apple planuje porzucić modemy Qualcomm i przejść na własny specjalnie zaprojektowany układ obsługujący pasmo podstawowe 5G, począwszy od iPhone’a w 2023 roku. Analityk jest przekonany, że Qualcomm będzie musiał walczyć o zwiększenie podaży modemów do tanich telefonów, aby zrekompensować utratę zamówień Apple, ponieważ sprzedaż flagowych smartfonów z Androidem nie spełnia oczekiwań producentów.

Kuo: Pierwszy iPhone z modemem Apple 5G pojawi się w 2023 roku polecane, ciekawostki modem 5G Apple, modem, apple 5G  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo w nowej notatce do inwestorów podzielił się informacją, że Apple planuje przejść na własne modemy 5G w iPhone od 2023 roku. modem5g

Warto dodać, że w marcu analitycy Barclays rozmawiali też o przejściu Apple na własne modemy 5G w 2023 roku.

Podobno producent iPhone’a rozpoczął prace nad modemami pod koniec 2019 roku po przejęciu firmy Intel zajmującej się modemami do smartfonów.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry