Kuo: W głównym aparacie iPhone'a 12s nie będzie żadnych znaczących zmian polecane, ciekawostki iPhone 12s Pro max, iPhone 12s Pro, iPhone 12s mini, iPhone 12s  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo podzielił się w nowej notatce dla inwestorów informacjami o niektórych cechach iPhone'a 12s. Jego zdaniem nie należy spodziewać wielkich zmian w aparatach, które znajdą się w tegorocznych smartfonach Apple. iPhone12s 2

Kuo: W głównym aparacie iPhone’a 12s nie będzie żadnych znaczących zmian

Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo podzielił się w nowej notatce dla inwestorów informacjami o niektórych cechach iPhone’a 12s. Jego zdaniem nie należy spodziewać wielkich zmian w aparatach, które znajdą się w tegorocznych smartfonach Apple.

Według Kuo, iPhone 12s mini, iPhone 12s i iPhone 12s Pro otrzymają ten sam szerokokątny 7-elementowy obiektyw z aperturą ? / 1,6, co smartfony z serii iPhone 12. Jedynym modelem z drobnymi zmianami będzie iPhone 12s Pro. Max – otrzyma obiektyw szerokokątny z przysłoną / 1,5.

Aparat w iPhone 12s

Kuo: W głównym aparacie iPhone'a 12s nie będzie żadnych znaczących zmian polecane, ciekawostki iPhone 12s Pro max, iPhone 12s Pro, iPhone 12s mini, iPhone 12s  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo podzielił się w nowej notatce dla inwestorów informacjami o niektórych cechach iPhone'a 12s. Jego zdaniem nie należy spodziewać wielkich zmian w aparatach, które znajdą się w tegorocznych smartfonach Apple. iPhone12s 1 3

Analityk powiedział też, że nowym dostawcą obiektywów będzie Sunny Optical, a masowa produkcja kamer rozpocznie się w maju. W dłuższej perspektywie Kuo przewiduje znaczny wzrost popytu na soczewki optyczne do urządzeń Apple w ciągu najbliższych kilku lat, dzięki urządzeniom AR i Apple Car.

W swojej nowej notatce Min-Chi Kuo po raz kolejny przypomniał, że seria iPhone’a 12s otrzyma zaawansowane ultraszerokokątne aparaty z przysłoną ? / 1.8. Dla porównania, ultraszeroki otwór przysłony iPhone’a 12 to ? / 2,4.

Na początku tego miesiąca Kuo ujawnił, że Apple zmniejszy notch w iPhonie 12s i zainstaluje większe baterie, podczas gdy modele Pro i Pro Max otrzymają wyświetlacz z technologią ProMotion i częstotliwością odświeżania 120 Hz.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowe smartfony we wrześniu 2021 roku.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry