Kuo: zestaw Apple do rzeczywistości mieszanej otrzyma 15 kamer, ekrany micro-OLED i cenę około 1000 USD polecane, ciekawostki zestaw AR, gogle Apple, Apple  Nadchodzący zestaw Apple do rzeczywistości mieszanej otrzyma 15 modułów aparatu. Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo opowiedział o tym w swoim raporcie badawczym. gogle apple

Kuo: zestaw Apple do rzeczywistości mieszanej otrzyma 15 kamer, ekrany micro-OLED i cenę około 1000 USD

Nadchodzący zestaw Apple do rzeczywistości mieszanej otrzyma 15 modułów aparatu. Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo opowiedział o tym w swoim raporcie badawczym.

Kuo wyjaśnił, że 8 z 15 kamer zostanie wykorzystanych do obrazowania w rzeczywistości rozszerzonej, 6 modułów do ?innowacyjnej biometrii? i jedna kamera do wykrywania środowiska. Largan będzie głównym dostawcą modułów.

Gogle AR od Apple

Kuo: zestaw Apple do rzeczywistości mieszanej otrzyma 15 kamer, ekrany micro-OLED i cenę około 1000 USD polecane, ciekawostki zestaw AR, gogle Apple, Apple  Nadchodzący zestaw Apple do rzeczywistości mieszanej otrzyma 15 modułów aparatu. Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo opowiedział o tym w swoim raporcie badawczym. gogle Apple 3

Zdaniem analityka zestaw będzie urządzeniem przenośnym o niezależnej mocy obliczeniowej i pamięci, ale nie zastąpi iPhone’a. Obecne prototypy ważą od 200 do 300 g, ale wersja komercyjna może ważyć zaledwie 100-200 g, jeśli Apple rozwiąże problemy techniczne.

Kuo uważa, że gogle Apple do rzeczywistości mieszanej będą znacznie lżejsze niż wiele urządzeń rzeczywistości wirtualnej dostępnych na rynku. Zapewnią ?wciągające wrażenia, które są znacznie lepsze niż istniejące produkty rzeczywistości wirtualnej?.

Ponadto nowy gadżet otrzyma wysokiej jakości wyświetlacze micro-OLED i będzie kosztował około 1000 USD. Oczekuje się, że zestaw zostanie zaprezentowany w przyszłym roku.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry