Ładowarka AirPower trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu, ale nie znamy jej ceny polecane, ciekawostki ładowarka od apple, cena airpower, apple air power, air power  We wrześniu ubiegłego roku oprócz nowych iPhone'ów Apple zaprezentowało coś jeszcze. Amerykanie w końcu wprowadzili bezprzewodowe ładowanie do swoich urządzeń, więc nie omieszkali zapowiedzieć dedykowanej ładowarki - AirPower. AirPower

Ładowarka AirPower trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu, ale nie znamy jej ceny

We wrześniu ubiegłego roku oprócz nowych iPhone’ów Apple zaprezentowało coś jeszcze. Amerykanie w końcu wprowadzili bezprzewodowe ładowanie do swoich urządzeń, więc nie omieszkali zapowiedzieć dedykowanej ładowarki – AirPower.

Rynkowy debiut miał nastąpić w tym roku i wygląda na to, że rzeczywiście tak będzie. Wg Japońskiego bloga Macotakara dedykowana ładowarka trafi na półki sklepowe w marcu tego roku, dotyczy to sklepów stacjonarnych Apple i sieci Best Buy. Niestety, ale zabrakło dokładnej daty rozpoczęcia sprzedaży i ceny.

Ładowarka AirPower trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu, ale nie znamy jej ceny polecane, ciekawostki ładowarka od apple, cena airpower, apple air power, air power  We wrześniu ubiegłego roku oprócz nowych iPhone'ów Apple zaprezentowało coś jeszcze. Amerykanie w końcu wprowadzili bezprzewodowe ładowanie do swoich urządzeń, więc nie omieszkali zapowiedzieć dedykowanej ładowarki - AirPower. Airpower

The Apple Post również informowało marcowej premierze AirPower i nowej obudowy ładującej AirPods. Nowsza wersja pozwoli na bezprzewodowe ładowanie słuchawek i będzie dostępna wyłącznie w Apple Store, więc nie powinna się pojawić się w sieci sklepów Best Buy.

Macotakara nie wspomniał nic o nowej obudowie ładującej i Bloomberg również, pomimo ukazania planów Apple związanych z drugą generacją bezprzewodowych słuchawek AirPods.

Cena AirPower jest obecnie owiana mgłą tajemnicy, choć wszystko wskazuje na to, że jej cena może wynieść 199$. Wszystko z powodu pojawienia się ładowarki w jednym z Polskich sklepów, choć nie wydaje mi się, żeby miały one wgląd w cenniki Apple.

Zamierzacie kupić dedykowaną ładowarkę, czy pozostaniecie przy tańszych? Jedyną różnicą między matą ładującą Apple, a tymi firm trzecich jest możliwość ładowania do trzech urządzeń jednocześnie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top