Krzysiek Borek03.02.2018
Last Drops 10 pozwala na nie wyłączanie iPhone’a w niesprzyjających warunkach pogodowych

Apple konfiguruje iPhone’a tak, aby wyłączał się automatycznie w momencie, gdy bateria rozładuje się do danego pułapu procentowego.

Wielu użytkowników uważa to za utrudnienie, a nie odpowiednie rozwiązanie w przypadku niskich temperatur panujących na zewnątrz.

Dzięki wtyczce Last Drops 10 przygotowanej przez Ilię Kambarova możecie temu zapobiec. Nawet, gdy bateria spadnie do ~ 1%. Gdy bateria się rozładuje pojawi się powiadomienie, można wtedy wyłączyć smartfona lub nie.

Last Drops 10 nie powiększy czasu pracy na jednym ładowaniu, a pozwala jedynie na odłożenie w czasie wyłączenia urządzenia. Szczególnie, gdy poziom baterii jest bardzo niski, ale często może wam pomóc w sytuacjach, gdy nawet mały procent naładowania ogniwa może okazać się zbawienny dla użytkownika.

Gigant z Cupertino specjalnie projektuje funkcje, która wyłącza urządzenie, gdy temperatura na zewnątrz jest zbyt niska. Dzięki temu wszystkie komponenty są chronione, a Last Drops 10 wyłącza to zabezpieczenie, pod warunkiem, że użytkownik się na to zgadza.

Wtyczkę pobierzecie zupełnie za darmo z domyślnego repozytorium, Big Boss. Last Drops 10 działa wyłącznie na urządzeniach mobilnych z iOS 10 i nie ma panelu konfiguracji, więc po zainstalowaniu nie trzeba nic ustawiać.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek