ios16 5

Launcher iOS 16 na Android bije rekordy popularności

Launcher iOS 16 to skórka na system operacyjny Android, którą w sklepie Google Play pobrało już ponad 50 milionów użytkowników.

Aplikacja nie jest zupełnie nowa, ponieważ jej autor przez ostatnie trzy lata odtwarzał możliwości różnych wersji iOS na Androidzie. Począwszy od iOS 13, skórka zawiera nowe zmiany zawarte w iOS.

Launcher iOS 16 na Android bije rekordy popularności ciekawostki skorka Launcher iOS 16, Launcher iOS 16 na android, Launcher iOS 16  Launcher iOS 16 to skórka na system operacyjny Android, którą w sklepie Google Play pobrało już ponad 50 milionów użytkowników. launcher ios android

Nakładka odtwarza ekran główny iOS, menu Force Touch w aplikacjach, bibliotekę aplikacji, widżety w stylu iOS i inne. Launcher iOS 16 zastępuje również ikony Wiadomości, Notatek, Aparatu i innych ikonami z iOS.

W ten sposób nakładka zapewnia użytkownikom funkcje dostosowywania, które nie są dostępne na iPhone, takie jak możliwość dostosowywania kategoryzacji biblioteki aplikacji, dostosowywania animacji na ekranie głównym, łatwej zmiany nazwy aplikacji i innych. Launcher iOS 16 możecie pobrać z tego miejsca.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top