LeechTunes na iPhone znów za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Przecena, Promocja, Odtwarzanie muzyki za pomocą gestów, Muzyka, LeechTunes, iPhone, iOS 7, Darmowy program do słuchania muzyki na iPhone  LeechTunes to aplikacja o której pisaliśmy już wielokrotnie. Dzięki niej możemy słuchać i kontrolować muzykę naprawdę w bardzo łatwy i przyjemny sposób. Muzyka 1300x700

LeechTunes na iPhone znów za darmo w AppStore

LeechTunes to aplikacja o której pisaliśmy już wielokrotnie. Dzięki niej możemy słuchać i kontrolować muzykę naprawdę w bardzo łatwy i przyjemny sposób.

Apka idealne nadaję się do użytku w samochodzie, czy podczas biegania. Dlaczego? Ponieważ posiada bardzo wygodną metodę przełączania utworów. Wszystko odbywa się za pomocą prostych gestów.

LeechTunes na iPhone znów za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Przecena, Promocja, Odtwarzanie muzyki za pomocą gestów, Muzyka, LeechTunes, iPhone, iOS 7, Darmowy program do słuchania muzyki na iPhone  LeechTunes to aplikacja o której pisaliśmy już wielokrotnie. Dzięki niej możemy słuchać i kontrolować muzykę naprawdę w bardzo łatwy i przyjemny sposób. LeechTunes.onetech.pl

Aby przejść do kolejnej piosenki w LeechTunes wystarczy przesunąć palcem po ekranie w prawo, a żeby się cofnąć trzeba zrobić to samo, w drugą stronę. Prawda, że proste? W aplikacji dostępne są również różnego rodzaju skórki, pozwalające na zmianę wyglądu odtwarzacza.

Aplikacja została właśnie ponownie przeceniona i dostępna jest aktualnie w App Store za darmo. Normalna cena apki bez promocji to 3,99?. Polecamy!

[app 345439314]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry