ive

Legenda designu, Jony Ive, stworzył dziwny nowy produkt. I to wcale nie dla Apple

Były projektant Jony Ive stworzył dziwny nowy produkt. I to wcale nie dla firmy Apple jak to bywało w przeszłości. Co to takiego? Będziesz zaskoczony.

Jonathan Ive, często określany jako Jony Ive, jest brytyjskim projektantem. Jest znany jako dyrektor kreatywny (Chief Design Officer) w Apple Inc. w latach 1996-2019, gdzie odpowiadał za wygląd i design produktów takich jak iPhone, iPad, iMac i Apple Watch. W 2019 roku opuścił Apple i założył własną firmę projektową LoveFrom.

Były projektant stworzył czerwony nos, aby uczcić Dzień Czerwonego Nosa, coroczną zbiórkę charytatywną organizowaną przez Comic Relief w brytyjskiej telewizji w celu zebrania funduszy dla biednych i pokrzywdzonych.

Legenda designu, Jony Ive, stworzył dziwny nowy produkt. I to wcale nie dla Apple ciekawostki Jony Ive, czerwony nos  Były projektant Jony Ive stworzył dziwny nowy produkt. I to wcale nie dla firmy Apple jak to bywało w przeszłości. Co to takiego? Będziesz zaskoczony. nos

Jony Ive’s Red Nose jest wykonany w 95% z materiałów pochodzenia roślinnego i ma składany papierowy wzór, który zaczyna się jako mały płaski półksiężyc, który po otwarciu przekształca się w papierową kulę o strukturze plastra miodu, gotową do użycia na nosie. Czerwony nos jest również wyposażony w mały futerał.

Legenda designu, Jony Ive, stworzył dziwny nowy produkt. I to wcale nie dla Apple ciekawostki Jony Ive, czerwony nos  Były projektant Jony Ive stworzył dziwny nowy produkt. I to wcale nie dla firmy Apple jak to bywało w przeszłości. Co to takiego? Będziesz zaskoczony. nos2

BBC określiło projekt Ive’a jako „ największą metamorfozę od czasu debiutu czerwonego nosa w 1988 roku ”.

Współzałożyciele Comic Relief, Richard Curtis i Sir Lenny Henry, zwerbowali aktorkę i komika Diane Morgan do nakręcenia żartobliwego filmu krótkometrażowego. Krótko mówiąc, Morgan porównuje projekt do planety Ziemia, a następnie mówi o znaczeniu „idealnego koła”, zanim powie, że nowy model jest „najdoskonalszym nosem w historii”.

Zebrane pieniądze wesprą ludzi zmagających się z rosnącymi kosztami życia i rozwiążą takie problemy, jak bezdomność i ubóstwo żywnościowe. W 2022 roku Comic Relief zebrał ponad 50 milionów dolarów.

Nowy nos jest sprzedawany za 2,50 GBP w Amazon UK i na stronie Comic Relief, gdzie zamówienia są ograniczone do ośmiu na osobę przed tegorocznym Dniem Czerwonego Nosa w piątek 17 marca.

Co o tym myślicie? Jak Wam się podoba nowy czerwony nos stworzony przez legendę firmy Apple? Dajcie koniecznie znać w komentarzach jesteśmy bardzo ciekawi.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top