Legendarny Winamp powraca! Zapisz się do testów beta ciekawostki Winamp powraca, winamp 2021, Winamp, beta testy winampa  Legendarny odtwarzacz multimedialny Winamp szykuje się do ponownego uruchomienia z zupełnie nową aplikacją. Twórcy uruchomili już zaktualizowaną stronę internetową ze zmienionym logo. winamp 1300x700

Legendarny Winamp powraca! Zapisz się do testów beta

Legendarny odtwarzacz multimedialny Winamp szykuje się do ponownego uruchomienia z zupełnie nową aplikacją. Twórcy uruchomili już zaktualizowaną stronę internetową ze zmienionym logo.

Na długo przed pojawieniem się usług przesyłania strumieniowego użytkownicy komputerów kopiowali albumy muzyczne z płyt i dysków flash lub pobierali pliki MP3 z internetu, aby słuchać ich za pomocą odtwarzaczy multimedialnych. Jedną z najpopularniejszych aplikacji do odtwarzania utworów MP3 był Winamp ze skórkami w stylu retro i animowanymi wizualizatorami, które poruszały się w rytm muzyki.

Legendarny Winamp powraca! Zapisz się do testów beta ciekawostki Winamp powraca, winamp 2021, Winamp, beta testy winampa  Legendarny odtwarzacz multimedialny Winamp szykuje się do ponownego uruchomienia z zupełnie nową aplikacją. Twórcy uruchomili już zaktualizowaną stronę internetową ze zmienionym logo. winamp1

Najnowsza wersja Winampa o numerze 5.666 została wydana w 2013 roku, a teraz twórcy postanowili ją wskrzesić.

W październiku 2018 roku w sieci pojawiła się wersja testowa wersji 5.8, ale studio Radionomy, do którego należy Winamp, nie wydał stabilnej wersji. Teraz można zapisać się do beta testów nowego Winampa. Nie jest jeszcze jasne, jakie zmiany otrzyma aplikacja i kiedy zostanie wydana wersja publiczna.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry