Lenovo Moto Z3 Play z czytnikiem linii papilarnych w przycisku zasilania ciekawostki Lenovo Moto Z3 Play, lenovo  Niebawem Lenovo powinno zapowiedzieć Moto Z3 Play i wygląda na to, że szykuje się poważna zmiana w kwestii prawdopodobnego umiejscowienia czytnika linii papilarnych. Moto Z3 play

Lenovo Moto Z3 Play z czytnikiem linii papilarnych w przycisku zasilania

Niebawem Lenovo powinno zapowiedzieć Moto Z3 Play i wygląda na to, że szykuje się poważna zmiana w kwestii prawdopodobnego umiejscowienia czytnika linii papilarnych.

Poprzednie generacje Moto Z Play miały czytnik linii papilarnych pod ekranem, ale zastosowanie ekranu o proporcjach 18:9 wymusi zmianę lokacji czytnika linii papilarnych. Skąd to wiemy? Odpowiedź jest prosta, Moto Z3 Play pojawiło się na grafikach promocyjnych dedykowanego etui. Widać, że sprzęt ma wyświetlacz o modnych ostatnio proporcjach (18:9), a z tyłu jest jedynie aparat z dwoma obiektywami. Może to świadczyć o tym, że czytnik zostanie zespolony z przyciskiem zasilania.

Pod przyciskiem regulacji głośności znajduje się ten od zasilania i wybudzania ekranu urządzenia. Wcięcie w etui jest wyraźnie szersze, co może świadczyć o zespoleniu czytnika z przyciskiem. Poza tym z drugiej strony obudowy jest dodatkowy przycisk, ale w tym momencie ciężko stwierdzić do czego może służyć. Być może to dwustopniowy spust migawki znany do tej pory wyłącznie ze smartfonów Sony.

Lenovo Moto Z3 Play z czytnikiem linii papilarnych w przycisku zasilania ciekawostki Lenovo Moto Z3 Play, lenovo  Niebawem Lenovo powinno zapowiedzieć Moto Z3 Play i wygląda na to, że szykuje się poważna zmiana w kwestii prawdopodobnego umiejscowienia czytnika linii papilarnych. gsmarena 001

Moto Z3 Play ma otrzymać 6 – calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9, Snapdragona 636 z 4 lub 6GB RAM-u. Przyszły właściciel otrzyma 64 lub 128GB pamięci wewnętrznej na swoje dane, a w przypadku żywotności baterii powinniśmy być spokojni, ponieważ Z3 Play może otrzymać baterię o pojemności 3000 mAh.

Zdjęcia zrobicie aparatem z dwoma obiektywami, 12MPix + 5MPix, a fani selfie otrzymają do dyspozycji 5MPix aparat ulokowany nad wyświetlaczem.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top