Lens for Watch

Lens for Watch – pierwsza aplikacja w App Store, która pozwala na zakupy bezpośrednio z Apple Watch

Lens for Watch to aplikacja umożliwiająca korzystanie z Instagrama na Apple Watch bez iPhone’a. Najnowsza wersja wprowadza obsługę zakupów w aplikacji bezpośrednio z Apple Watch.

Dzięki Lens możemy przeglądać posty na Instagramie (zarówno zdjęcia, jak i filmy), komentarze, wiadomości, przeglądać profile i więcej. Jedynymi nieobsługiwanymi funkcjami są: bezpośrednie oglądanie i publikowanie postów z Apple Watch.

Lens for Watch - pierwsza aplikacja w App Store, która pozwala na zakupy bezpośrednio z Apple Watch polecane, ciekawostki Lens for Watch, Apple Watch  Lens for Watch to aplikacja umożliwiająca korzystanie z Instagrama na Apple Watch bez iPhone'a. Najnowsza wersja wprowadza obsługę zakupów w aplikacji bezpośrednio z Apple Watch. Lens Instagram Apple Watch 1 770x414 1

W aktualizacji mającej na celu jeszcze bardziej niezależne korzystanie z Lens for Watch, deweloper Reuben Catchpole dodał możliwość dokonywania zakupów w aplikacji bezpośrednio na Apple Watch, umożliwiające odblokowywanie funkcji Lens Pro.

Aplikacja Lens for Watch jest dostępna za darmo w App Store. Wersję Pro można kupić bezpośrednio w aplikacji na Apple Watch w cenie 2,29?.

[appbox appstore 1453244843]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top