Lewis Hamilton opowiada o filmie dokumentalnym, który pojawi się na Apple TV+ ciekawostki   Nadchodzący film dokumentalny Apple TV+ o siedmiokrotnym mistrzu świata Formuły 1 Lewisie Hamiltonie i jego zespole może mieć "pozytywny wpływ" na widzów, jak powiedział kierowca w ostatnim wywiadzie. hamilton 1300x700

Lewis Hamilton opowiada o filmie dokumentalnym, który pojawi się na Apple TV+

Nadchodzący film dokumentalny Apple TV+ o siedmiokrotnym mistrzu świata Formuły 1 Lewisie Hamiltonie i jego zespole może mieć “pozytywny wpływ” na widzów, jak powiedział kierowca w ostatnim wywiadzie.

Kilka tygodni temu firma Apple ogłosiła, że zabezpieczyła prawa do filmu dokumentalnego o Lewisie Hamiltonie dla Apple TV+. Mówiąc o tej wiadomości, Hamilton uważa, że biografia może być źródłem pozytywnych lekcji dla tych, którzy ją oglądają.

Lewis Hamilton opowiada o filmie dokumentalnym, który pojawi się na Apple TV+ ciekawostki   Nadchodzący film dokumentalny Apple TV+ o siedmiokrotnym mistrzu świata Formuły 1 Lewisie Hamiltonie i jego zespole może mieć "pozytywny wpływ" na widzów, jak powiedział kierowca w ostatnim wywiadzie. f1

“Pracujemy nad filmem dokumentalnym i uważam, że wszystko trzeba robić we właściwym czasie” – powiedział Hamilton w wywiadzie dla MotorSportWeek. “Obecnie koncentrujemy się na filmie dokumentalnym. Myślę, że te historie są po to, by je opowiadać. Myślę, że to ważne. Myślę, że można się jeszcze wiele nauczyć”.

Kierowca F1 wiąże z tym dokumentem wielkie nadzieje:

“Jeśli możesz wpłynąć na ludzi i mieć na nich pozytywny wpływ, jeśli twoja historia może mieć wpływ na jakąś osobę lub rodzinę, to byłoby wspaniale”.

Dokument będzie zawierał wszechstronne spojrzenie na mistrza i jego zespół, w tym materiały filmowe z toru i spoza niego, a także nigdy wcześniej niepublikowane wywiady. Hamilton produkuje dokument wraz z Penni Throw, Box to Box Films i One Community. Producentami wykonawczymi są Richard Plepler i Scott Budnick, a reżyserem Matt Kay.

Nie jest to być może jedyny projekt Apple TV+ z udziałem Hamiltona, ponieważ jego nazwisko zostało powiązane z innym filmem o Formule 1 z udziałem Brada Pitta. Kierowca nie potwierdził swojego udziału, ale przyznał, że bierze udział w castingu do innego projektu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top