LG Nexus 5X zaprezentowany przez Google polecane, ciekawostki specyfikacja LG Nexus 5X, premiera LG Nexus 5X, Premiera, Nexus, LG Nexus 5X, LG, kiedy LG Nexus 5X, Google, cena LG Nexus 5X  Nexus 5 bez wątpienia był strzałem w dziesiątkę, wszystko dzięki współpracy LG z Google, tym razem jej owocem jest Nexus 5X. To już trzeci raz, gdy LG wraz z Google zdecydowali się na wydanie kolejnego Nexusa, co pokazuje, że następca popularnej 5 czerpie wszystko, co najlepsze od poprzednika, choć wpadło parę nowszych zmian. Nexus

LG Nexus 5X zaprezentowany przez Google

Nexus 5 bez wątpienia był strzałem w dziesiątkę, wszystko dzięki współpracy LG z Google, tym razem jej owocem jest Nexus 5X. To już trzeci raz, gdy LG wraz z Google zdecydowali się na wydanie kolejnego Nexusa, co pokazuje, że następca popularnej 5 czerpie wszystko, co najlepsze od poprzednika, choć wpadło parę nowszych zmian.

Nie trudno zauważyć, że 5X będzie pozycjonowany niżej od 6P, wszystko z powodu poliwęglanowej konstrukcji. Bez wątpienia nie jest to najładniejszy smartfon na świecie, ale wydaje mi się, że w tym przypadku ważniejsza jest funkcjonalność i wrażenia z użytkowania, nad czym bez wątpienia pracowano. Tylny panel wykonany z tworzywa sztucznego będzie dostępny w następujących wariantach kolorystycznych: białym, czarnym i ?lodowym niebieskim.?

Na froncie znajdziemy wyświetlacz o przekątnej, mierzącej 5,2 – cala i rozdzielczości Full HD, więc nie spodziewam się, że wyświetlacz będzie miał żywsze kolory, niż panel AMOLED WQHD w Nexusie 6P. Tak czy owak, wyświetlacz na pewno będzie generował żywe kolory i naturalną biel. Wewnątrz znajdziemy 64 – bitowego Snapdragona 808 i 2GB pamięci operacyjnej. Nie zapominajmy również o baterii o pojemności 2700mAh, która powinna wystarczyć na cały dzień intensywnego użytkowania.

Za zdjęcia odpowiada ten sam aparat główny, który znajduje się w Nexusie 6P, jest to aparat Sony z przysłoną f/2.0, który radzi sobie z nagrywaniem w 4K, a dodatkowo korzysta z laserowego autofocusa. Umieszczono go zaraz nad czytnikiem linii papilarnych, a logo serii Nexus wygląda tak samo, jak w ostatnio wydanych przez Google urządzeniach z tej serii, zaś logo producenta znajduje się na samym dole.

LG Nexus 5X zaprezentowany przez Google polecane, ciekawostki specyfikacja LG Nexus 5X, premiera LG Nexus 5X, Premiera, Nexus, LG Nexus 5X, LG, kiedy LG Nexus 5X, Google, cena LG Nexus 5X  Nexus 5 bez wątpienia był strzałem w dziesiątkę, wszystko dzięki współpracy LG z Google, tym razem jej owocem jest Nexus 5X. To już trzeci raz, gdy LG wraz z Google zdecydowali się na wydanie kolejnego Nexusa, co pokazuje, że następca popularnej 5 czerpie wszystko, co najlepsze od poprzednika, choć wpadło parę nowszych zmian. nexus 5x lead

Nexus 5X korzysta ze wszystkich części potrzebnych do nowości wprowadzonych w Androidzie Marshmallow. Zaliczamy do nich czytnik linii papilarnych (Nexus Imprint), a także NFC wykorzystywane do płatności za pośrednictwem Android Pay, nie wspominając o wszystkich antenach i układach scalonych dla Google Fi. Nexus Imprint to ciekawe rozwiązanie, rozpoznaje linie papilarne w mniej, niż 600ms, a za szybkie ładowanie baterii odpowie port USB typu C.

LG Nexus 5X zaprezentowany przez Google polecane, ciekawostki specyfikacja LG Nexus 5X, premiera LG Nexus 5X, Premiera, Nexus, LG Nexus 5X, LG, kiedy LG Nexus 5X, Google, cena LG Nexus 5X  Nexus 5 bez wątpienia był strzałem w dziesiątkę, wszystko dzięki współpracy LG z Google, tym razem jej owocem jest Nexus 5X. To już trzeci raz, gdy LG wraz z Google zdecydowali się na wydanie kolejnego Nexusa, co pokazuje, że następca popularnej 5 czerpie wszystko, co najlepsze od poprzednika, choć wpadło parę nowszych zmian. nexus protect 02

LG Nexus 5X będzie dostępny w dwóch wariantach pamięciowych: 16GB i 32, a jego przedsprzedaż rusza jeszcze dzisiaj. Cena modelu 5X zamyka się w 379$ za model z 16GB pamięci wewnętrznej. Każdy zainteresowany zakupem będzie w stanie kupić tylko jedną sztukę od Google.

5X również będzie dostępny od października z tymi samymi bonusami, co w przypadku Nexusa 6P, są to: 3 miesięczna subskrypcja Google Play Music, 50$ do wydania na aplikacje i gry w Google Play Store. Nexus Protect w tym przypadku kosztuje 69$.

W Polsce Nexus 5X będzie dostępny pod koniec października, za model z 32GB pamięci przyjdzie nam zapłacić 1999zł bez abonamentu, a potem pojawi się w ofercie sieci Play.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top