Krzysiek Borek25.12.2017
LiberTV 1.1 – Jailbreak tvOS 11/11.1 dostępny

Tegoroczne święta to idealny moment dla użytkowników produktów Apple. Najpierw pojawił się Jailbreak iOS 10.3.3, a chwilę później Jonathan Levin wydał najnowszą wersję LiberTV.

LiberTV 1.1 jest kompatybilny z Apple TV 4gen i 4K, które mają tvOS 11 lub 11.1. Autor zaktualizował swoje narzędzie przy okazji prac nad Jailbreak dla iOS 11.

Odblokowanie tvOS różni się od iOS, ponieważ system operacyjny przystawki telewizyjnej nie ma Cydii, więc ciężko samemu wprowadzić zmiany. Na szczęście użytkownicy mają pełen dostęp systemu operacyjnego i mogą go modyfikować ręcznie, co jest zdecydowanie trudniejsze dla przeciętnych użytkowników.

LiberTV to nie jedyne narzędzie Levina, ponieważ prawdopodobnie wyda liberty dla iOS 11. Narzędzie będzie bazować na odkryciach Iana Beera.

Pamiętajcie, że LiberTV 1.1 jest kompatybilne wyłącznie z tvOS 11 i 11.1 na Apple TV 4gen i 4K. Mając 11.2 nie będziecie w stanie odblokować oprogramowania przystawek telewizyjnych i wrócić do poprzedniej wersji. Narzędzie do odblokowania tvOS można pobrać stąd.

Źródło: modmy.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek