Liczba wirusów na OS X i iOS może znacząco wzrosnąć ciekawostki wirusy na OS X, wirusy na Mac, wirusy na iPhone, wirusy na iOS, wirusy, wirus, czy OS X jest bezpieczny, czy IOS jest bezpieczny, Apple  Symantec i FireEye, czyli firmy zajmujące się bezpieczeństwem oprogramowania i ochrony informacji, twierdzą, że już w przyszłym roku wzrośnie liczba ataków na zamknięte system firmy Apple. LogoApple 1300x700

Liczba wirusów na OS X i iOS może znacząco wzrosnąć

Symantec i FireEye, czyli firmy zajmujące się bezpieczeństwem oprogramowania i ochrony informacji, twierdzą, że już w przyszłym roku wzrośnie liczba ataków na zamknięte system firmy Apple.

Ekspert firmy Symantec twierdzi, że znaczący wzrost ilości ataków na te systemy będzie spowodowana tym, że na rynku jest coraz więcej urządzeń z nagryzionym jabłkiem.

Liczba wirusów na OS X i iOS może znacząco wzrosnąć ciekawostki wirusy na OS X, wirusy na Mac, wirusy na iPhone, wirusy na iOS, wirusy, wirus, czy OS X jest bezpieczny, czy IOS jest bezpieczny, Apple  Symantec i FireEye, czyli firmy zajmujące się bezpieczeństwem oprogramowania i ochrony informacji, twierdzą, że już w przyszłym roku wzrośnie liczba ataków na zamknięte system firmy Apple. Apple 1

iOS i OS X są stosunkowo bezpiecznymi systemami, ale użytkownicy nie powinni zapominać o środkach ostrożności, ponieważ liczba zagrożeń stale rośnie.

Symantec i FireEye twierdzą również, że ataki nie będą skupiać się jedynie na systemach iOS i OS X, ale dotyczyć one będą także mobilnych płatności Apple, czyli systemu Apple Pay.

Traktujcie ten wpis jako ostrzeżenie i pamiętajcie, aby nigdy nie klikać w linki, których nie jesteście w 100% pewni, i nie instalujcie w swoich iUrządzeniach żadnych dodatkowych dziwnych profili, które czasami wymagane są do prawidłowego działania aplikacji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top