Limitowane edycje Apple Watch z okazji Chińskiego Nowego Roku ciekawostki zegarek Apple, limitowana wersja Apple Watch, chiny, Apple Watch  Apple ogłosiło, że do sprzedaży trafią dwie limitowane edycje Apple Watch Sport, aby uczcić Chiński Nowy Rok. Obydwa modele będą dostępne w sprzedaży w Chinach, Hong Kongu, Malezji, Singapurze i Tajwanie do 22 lutego bieżącego roku. applew 1300x700

Limitowane edycje Apple Watch z okazji Chińskiego Nowego Roku

Apple ogłosiło, że do sprzedaży trafią dwie limitowane edycje Apple Watch Sport, aby uczcić Chiński Nowy Rok. Obydwa modele będą dostępne w sprzedaży w Chinach, Hong Kongu, Malezji, Singapurze i Tajwanie do 22 lutego bieżącego roku.

Limitowane edycje i ich ceny nie pojawiły się jeszcze w internetowym sklepie Apple, a ich urządzenie naręczne jest obecnie dostępne w 12 wariantach, wliczając w to modele w kolorze anodowanego złota i kolorach ogłoszonych we wrześniu.

Limitowane edycje Apple Watch z okazji Chińskiego Nowego Roku ciekawostki zegarek Apple, limitowana wersja Apple Watch, chiny, Apple Watch  Apple ogłosiło, że do sprzedaży trafią dwie limitowane edycje Apple Watch Sport, aby uczcić Chiński Nowy Rok. Obydwa modele będą dostępne w sprzedaży w Chinach, Hong Kongu, Malezji, Singapurze i Tajwanie do 22 lutego bieżącego roku. Apple Watch CNY

Aktualizacja: Apple usunęło wszystkie informacje o limitowanej edycji Apple Watcha ze swoich azjatyckich stron internetowych, ale Mashable donosi, że oba modele będą dostępne od 15 stycznia. Warianty kolorystyczne to żółte złoto (aluminium) i srebrny (aluminium), a opaski w obydwu wariantach są czerwone.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top