iphone14

Linia iPhone 14 będzie składać się z dwóch 6,1” i dwóch 6,7” smartfonów

Według najnowszych poufnych informacji, w przyszłym roku oferta iPhone 14 będzie składać się z dwóch 6,1-calowych i dwóch 6,7-calowych urządzeń.

Wcześniej informowano, że Apple może zrezygnować z linii iPhone mini, głównie ze względu na niezbyt dobrą sprzedaż, a także krótki czas pracy na baterii.

Znany analityk Ming-Chi Kuo z TF International Securities powiedział przed premierą iPhone 13, że gigant technologiczny z Cupertino zdecyduje się na wycofanie linii produktów iPhone mini na podstawie sprzedaży i reakcji użytkowników na iPhone’a 13 mini. Źródło dodaje, że na podstawie danych o aktualnej sprzedaży iPhone’a 13 mini można już wnioskować, że iPhone 14 mini nie ujrzy światła dziennego.

Linia iPhone 14 będzie składać się z dwóch 6,1” i dwóch 6,7” smartfonów ciekawostki iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iphone 14 max, iPhone 14  Według najnowszych poufnych informacji, w przyszłym roku oferta iPhone 14 będzie składać się z dwóch 6,1-calowych i dwóch 6,7-calowych urządzeń. Apple iPhone14

Nadchodząca oferta powinna składać się z modeli 14, 14 Pro, 14 Max i 14 Pro Max. Dwie podstawowe wersje, 14 i 14 Max, otrzymają małe ekrany LTPS. Jednak model 14 Pro i 14 Pro Max będą dostarczane z dużymi ekranami LTPO.

Oczekuje się, że smartfony otrzymają nową platformę Apple A16 Bionic, ulepszone aparaty oraz pozbędą się notcha.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top