messi 1

Lionel Messi obdarowuje drużynę Argentyny złotymi iPhone’ami

Lionel Messi, legendarny argentyński piłkarz, znany jest nie tylko z swoich niezwykłych umiejętności na boisku, ale również z ogromnej hojności.

Ostatnio media obiegła informacja, że Messi zamówił 35 specjalnie wykonanych, 24-karatowych złotych iPhone’ów dla każdego członka reprezentacji Argentyny, która zdobyła Mistrzostwo Świata FIFA w Katarze w 2022 roku.

Według doniesień, iPhone’y są warte olbrzymią kwotę 175 000 funtów. Każde urządzenia ma wygrawerowane nazwisko gracza, jego numer oraz argentyńskie logo. Messi dostarczył je osobiście do swojego mieszkania w Paryżu w sobotę.

Według informacji źródła cytuje w The Sun, Messi chciał uczcić ten wyjątkowy moment i zrobić coś szczególnego dla swojego zespołu i personelu pomocniczego, którzy wzięli udział w historycznym zwycięstwie nad Francją w finale. Messi skontaktował się z przedsiębiorcą Benem Lyonsem, dyrektorem generalnym iDesign Gold, aby wspólnie opracować projekt.

Lionel Messi obdarowuje drużynę Argentyny złotymi iPhone'ami ciekawostki złote iPhone dla całej drużyny Argentyny, złote iPhone, Lionel Mess kupił złote iPhone, Lionel Mess  Lionel Messi, legendarny argentyński piłkarz, znany jest nie tylko z swoich niezwykłych umiejętności na boisku, ale również z ogromnej hojności. messi

Beno potwierdził, że Lionel Messi to nie tylko wybitny piłkarz, ale również jednym z najbardziej lojalnych klientów IDESIGN GOLD, który skontaktował się z nimi kilka miesięcy po finale Mistrzostw Świata. Messi powiedział, że chce czegoś wyjątkowego dla swojego zespołu, aby uczcić ten niesamowity sukces, ale nie chce zwykłych prezentów w postaci zegarków. Ben zaproponował więc złote iPhone’y z wygrawerowanymi nazwiskami graczy i numerami, a Messi natychmiast pokochał ten pomysł.

Argentyna zdobyła swój trzeci tytuł mistrza świata, pokonując Francję 4:2 w rzutach karnych, a kapitan Lionel Messi zdobył swoje pierwsze trofeum mistrzostw świata. Zdaniem wielu, gest Messiego nie tylko podkreśla jego hojność i szacunek dla całej drużyny, ale także dowodzi, że dla niego najważniejsze są więzi i wspólne cele, które łączą ludzi.

Nie ulega wątpliwości, że te złote iPhone’y będą stanowić pamiątkę na całe życie dla każdego członka reprezentacji Argentyny, którzy mieli zaszczyt brać udział w tym historycznym zwycięstwie.

Co myślicie o tym geście? Dajcie koniecznie znać w komentarzach. Jesteśmy oczywiście bardzo ciekawi Waszego zdania na ten temat. Zachęcamy także do odwiedzenia innych naszych równie interesujących wpisów.

Czytaj także:
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top