Lista kompatybilnych rozszerzeń/aplikacji z iOS 9.3.3 polecane, cydia-i-jailbreak lista kompatybilnych tweeków z ios 9.3.3, Lista kompatybilnych rozszerzeń iOS 9.3.3, jaillbreak, jailbreak iOS 9.3.3, iPhone, Cydia, Apple  Jak wiecie wczoraj Pangu wydało Jailbreak dla iOS 9.2 - 9.3.3. Jeżeli należycie do cierpliwych użytkowników i zrobiliście już Jailbreak na swoim iUrządzeniu, to warto zapoznać się z listą kompatybilnych rozszerzeń i aplikacji. Cydia 1300x700

Lista kompatybilnych rozszerzeń/aplikacji z iOS 9.3.3

Jak wiecie wczoraj Pangu wydało Jailbreak dla iOS 9.2 – 9.3.3. Jeżeli należycie do cierpliwych użytkowników i zrobiliście już Jailbreak na swoim iUrządzeniu, to warto zapoznać się z listą kompatybilnych rozszerzeń i aplikacji.

Na dzień dzisiejszy lista wygląda następująco.

Spis aplikacji:

Lista kompatybilnych rozszerzeń/aplikacji z iOS 9.3.3 polecane, cydia-i-jailbreak lista kompatybilnych tweeków z ios 9.3.3, Lista kompatybilnych rozszerzeń iOS 9.3.3, jaillbreak, jailbreak iOS 9.3.3, iPhone, Cydia, Apple  Jak wiecie wczoraj Pangu wydało Jailbreak dla iOS 9.2 - 9.3.3. Jeżeli należycie do cierpliwych użytkowników i zrobiliście już Jailbreak na swoim iUrządzeniu, to warto zapoznać się z listą kompatybilnych rozszerzeń i aplikacji. lista

Lista cały czas się zmienia.  Bezpośredni link do listy znajdziecie – tutaj. Warto od czasu do czasu na niego wejść ponieważ spis cały czas się zmienia.

Pamiętajcie, że ich obecność na liście nie oznacza bezproblemowego działania. Podczas korzystania mogą występować błędy z powodu braku kompatybilności z innymi rozszerzeniami.

Jeśli jeszcze nie wiecie jak wykonać Jailbreak iOS 9.2 – 9.3.3 to w tym miejscu znajduje się nasza szczegółowa instrukcja krok po kroku.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry