OneTech22.05.2019
Listwa Koogeek KLOE4 – pierwszy krok do inteligentnego domu

Planujecie rozpocząć przygodę z inteligentnym domem i nie wiecie od jakiego urządzenia zacząć? Poznajcie listwę Koogeek KLOE4, czyli tańszy odpowiednik Koogeek O1EU.

Listwa Koogeek KLOE4 posiada 4 gniazda AC o całkowitej mocy znamionowej 2500W oraz 4 gniazda USB do ładowania urządzeń o całkowitej mocy wyjściowej DC 5V/4.0A. Zatem o jedno gniazdo USB i AC więcej niż Koogeek O1EU.

Zarządzać listwą możemy na różne sposoby. Za pomocą głosu poprzez Amazon Alexa lub Google Assistant lub za pomocą aplikacji Koogeek Life. Niestety ten model nie jest kompatybilny z HomeKit dlatego jego cena jest niższa od listwy Koogeek O1EU, która z HomeKit współpracuje.

Aplikacja, która dostępna również na iOS pozwala na sterowanie każdym z gniazd AC oddzielnie oraz wszystkimi portami USB. Mamy tutaj również możliwość ustawiania harmonogramów pracy gniazd.

Zatem jeśli nie zależy Wam na obsłudze HomeKit i nie przeszkadza Wam kontrolowanie listwy za pomocą aplikacji Koogeek, a nie z poziomu aplikacji Dom, to urządzenie KLOE4 jest naprawdę bardzo ciekawym rozwiązaniem.

Na koniec Warto dodać, że aktualnie listwa jest dostępna w promocji i możecie ją kupić o prawie 100 zł taniej. Polecamy.

Więcej na temat Koogeek KLOE4 znajdziecie na stronie sklepu – w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl