Listwa Koogeek KLOE4 - pierwszy krok do inteligentnego domu ciekawostki sklep, Promocja, Listwa Koogeek KLOE4, Koogeek KLOE4  Planujecie rozpocząć przygodę z inteligentnym domem i nie wiecie od jakiego urządzenia zacząć? Poznajcie listwę Koogeek KLOE4, czyli tańszy odpowiednik Koogeek O1EU. GOOGEEK listwa

Listwa Koogeek KLOE4 – pierwszy krok do inteligentnego domu

Planujecie rozpocząć przygodę z inteligentnym domem i nie wiecie od jakiego urządzenia zacząć? Poznajcie listwę Koogeek KLOE4, czyli tańszy odpowiednik Koogeek O1EU.

Listwa Koogeek KLOE4 posiada 4 gniazda AC o całkowitej mocy znamionowej 2500W oraz 4 gniazda USB do ładowania urządzeń o całkowitej mocy wyjściowej DC 5V/4.0A. Zatem o jedno gniazdo USB i AC więcej niż Koogeek O1EU.

Listwa Koogeek KLOE4 - pierwszy krok do inteligentnego domu ciekawostki sklep, Promocja, Listwa Koogeek KLOE4, Koogeek KLOE4  Planujecie rozpocząć przygodę z inteligentnym domem i nie wiecie od jakiego urządzenia zacząć? Poznajcie listwę Koogeek KLOE4, czyli tańszy odpowiednik Koogeek O1EU. listwa 3

Zarządzać listwą możemy na różne sposoby. Za pomocą głosu poprzez Amazon Alexa lub Google Assistant lub za pomocą aplikacji Koogeek Life. Niestety ten model nie jest kompatybilny z HomeKit dlatego jego cena jest niższa od listwy Koogeek O1EU, która z HomeKit współpracuje.

Listwa Koogeek KLOE4 - pierwszy krok do inteligentnego domu ciekawostki sklep, Promocja, Listwa Koogeek KLOE4, Koogeek KLOE4  Planujecie rozpocząć przygodę z inteligentnym domem i nie wiecie od jakiego urządzenia zacząć? Poznajcie listwę Koogeek KLOE4, czyli tańszy odpowiednik Koogeek O1EU. listwa 1

Aplikacja, która dostępna również na iOS pozwala na sterowanie każdym z gniazd AC oddzielnie oraz wszystkimi portami USB. Mamy tutaj również możliwość ustawiania harmonogramów pracy gniazd.

Listwa Koogeek KLOE4 - pierwszy krok do inteligentnego domu ciekawostki sklep, Promocja, Listwa Koogeek KLOE4, Koogeek KLOE4  Planujecie rozpocząć przygodę z inteligentnym domem i nie wiecie od jakiego urządzenia zacząć? Poznajcie listwę Koogeek KLOE4, czyli tańszy odpowiednik Koogeek O1EU. listwa4

Zatem jeśli nie zależy Wam na obsłudze HomeKit i nie przeszkadza Wam kontrolowanie listwy za pomocą aplikacji Koogeek, a nie z poziomu aplikacji Dom, to urządzenie KLOE4 jest naprawdę bardzo ciekawym rozwiązaniem.

Na koniec Warto dodać, że aktualnie listwa jest dostępna w promocji i możecie ją kupić o prawie 100 zł taniej. Polecamy.

Więcej na temat Koogeek KLOE4 znajdziecie na stronie sklepu – w tym miejscu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry