Littlebook, czyli Facebook w Apple Watch polecane, gry-i-aplikacje zegarek Apple, Facebook w Apple Watch, Facebook na Apple Watch, Facebook, Apple Watch, Apple  Facebook w Apple Watch? Dlaczego nie! Od dziś będziecie mogli przeglądać Waszego Facebooka także na ekranie Apple Watch. Facebook 1300x700

Littlebook, czyli Facebook w Apple Watch

Facebook w Apple Watch? Dlaczego nie! Od dziś będziecie mogli przeglądać Waszego Facebooka także na ekranie Apple Watch.

Przeglądanie Facebook na zegarku od Apple możliwe jest dzięki aplikacji Littlebook, która pojawiła się w App Store stosunkowo niedawno – dokładnie trzy dni temu.

Littlebook niestety ma pewne ograniczenia, ale w App Store obecnie nie ma lepszej aplikacji do obsługi Facebooka w Apple Watch.

Littlebook, czyli Facebook w Apple Watch polecane, gry-i-aplikacje zegarek Apple, Facebook w Apple Watch, Facebook na Apple Watch, Facebook, Apple Watch, Apple  Facebook w Apple Watch? Dlaczego nie! Od dziś będziecie mogli przeglądać Waszego Facebooka także na ekranie Apple Watch. Zrzut ekranu 2016 05 09 o 22.17.16

Dzięki aplikacji bez problemu będziecie mogli przeglądać timeline, czy polubić konkretny wpis. Cena aplikacji to 2,99?.

[app 1104655318]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry