Live Audio, oto pierwsze screeny klonu Clubhouse od Facebook polecane, ciekawostki klon Clubhouse od Facebook, Facebook Live Audio, Facebook, clubhouse  Eksplozja Clubhouse w ostatnich tygodniach sprawiła, że ??Zuckerberg coraz bardziej interesował się platformą, a następnie zlecił swoim pracownikom stworzenie podobnego rozwiązania w swojej aplikacji. facebook clubhouse

Live Audio, oto pierwsze screeny klonu Clubhouse od Facebook

Eksplozja Clubhouse w ostatnich tygodniach sprawiła, że ??Zuckerberg coraz bardziej interesował się platformą, a następnie zlecił swoim pracownikom stworzenie podobnego rozwiązania w swojej aplikacji.

Dziś możemy wreszcie po raz pierwszy przyjrzeć się ?nowemu produktowi? firmy Zuckerberga.

Dzięki użytkownikowi Alessandro Paluzzi, możemy zobaczyć kilka screenów nowej funkcji zintegrowanej przez Facebooka z jego aplikacją, która obecnie dostępna jest tylko dla testerów. Nowość będzie dostępna za pośrednictwem Messenger Rooms, platformy będącej następstwem Zoom uruchomionego już przez Facebooka.

Live Audio, oto pierwsze screeny klonu Clubhouse od Facebook polecane, ciekawostki klon Clubhouse od Facebook, Facebook Live Audio, Facebook, clubhouse  Eksplozja Clubhouse w ostatnich tygodniach sprawiła, że ??Zuckerberg coraz bardziej interesował się platformą, a następnie zlecił swoim pracownikom stworzenie podobnego rozwiązania w swojej aplikacji. facebook clubhouse 1

Tak wygląda interfejs tej nowej funkcji. Jak widzicie jest bardzo podobny do dobrze znanej wszystkim aplikacji Clubhouse. Zdaniem osoby udostępniającej screeny nie wszystko działa w obecnej wersji dodatku, więc wygląd może jeszcze ulec zmianie.

Wkrótce użytkownicy będą mogli rozpocząć transmisję audio na żywo lub słuchać rozmów w miejscach publicznych, tak jak ma to już miejsce w Clubhouse czy Twitter Spaces. Będzie można zaprosić także nowe osoby poprzez bezpośredni post na Facebooku, bezpośrednią wiadomość na Messengerze lub poprzez udostępnienie publicznego linku. Data premiery nowości niestety nie jest znana.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry