Live Photos dla starszych iPhone'ów już dostępne polecane, cydia-i-jailbreak Youtube, Wideo, live photos na starszych iPhone, live photos na iPhone 6, live photos na iPhone 5s, live photos, jailbreak, Cydia, Apple  Live Phootos to funkcja dostępna jedynie na iPhone'ach 6s i 6s Plus. Czy aby na pewno tylko na najnowszych iUrządzeniach będziemy mogli nagrywać chwilę przed i po zrobieniu zdjęcia? Okazuje się, że nie. Użytkownicy z Jailbreakiem na swoich smartphone'ach mogą cieszyć się ożywionymi zdjęciami również na starszych modelach. LivePhotos

Live Photos dla starszych iPhone’ów już dostępne

Live Phootos to funkcja dostępna jedynie na iPhone’ach 6s i 6s Plus. Czy aby na pewno tylko na najnowszych iUrządzeniach będziemy mogli nagrywać chwilę przed i po zrobieniu zdjęcia? Okazuje się, że nie. Użytkownicy z Jailbreakiem na swoich smartphone’ach mogą cieszyć się ożywionymi zdjęciami również na starszych modelach.

Deweloper Elias Limneos znany już z tweaków takich jak CallBar czy BioProtect udostępnił kolejny – PhotosLive. Poza zwykłym nagrywaniem ujęcia przed i po, oraz obejrzenia żywego zdjęcia w galerii, możemy je również ustawić na zablokowanym ekranie. Aby tchnąć życie w zdjęcie wystarczy przytrzymać na nim palec.

Jest jednak drobna różnica pomiędzy implementacją pomysłu przez Apple a Eliasa. W przypadku oryginału, poza ruchem możemy również usłyszeć dźwięk, ponieważ nagrywany jest film, nieoficjalne rozwiązanie dodaje jedynie wiele zdjęć JPEG, co za tym idzie niemożliwe jest dodanie dźwięku w jednym pliku.

W pierwszym tygodniu cena jest obniżona do 1,99$, po tym czasie wzrośnie do 2,99$

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top