LiveToGIF - apka, która pozwala wrzucić ?Żywe zdjęcia? z iPhone 6s na Facebooka gry-i-aplikacje żywe zdjęcia na facebook, żywe zdjęcia, LiveToGIF, iPhone 6s, Facebook  LiveToGIF to pierwsza na świecie aplikacja, która pozwala wrzucić ?Żywe zdjęcia? z nowego iPhone 6s/6s Plus na Facebooka. LivePhotos

LiveToGIF – apka, która pozwala wrzucić ?Żywe zdjęcia? z iPhone 6s na Facebooka

LiveToGIF to pierwsza na świecie aplikacja, która pozwala wrzucić ?Żywe zdjęcia? z nowego iPhone 6s/6s Plus na Facebooka.

Żywe zdjęcia to jedna z nowości  w iPhone 6s/6s Plus. Od teraz jeśli zrobicie takie zdjęcie lub posiadacie żywe zdjęcie w rolce z aparatu, to oprócz dzielenia się nimi ze znajomymi za pomocą wiadomości, będziecie mogli umieścić je także na Facebooku.

Po wybraniu zdjęcia aplikacja LiveToGIF w szybki sposób przerobi żywe zdjęcie na plik gif i opublikuje na Facebook.

LiveToGIF - apka, która pozwala wrzucić ?Żywe zdjęcia? z iPhone 6s na Facebooka gry-i-aplikacje żywe zdjęcia na facebook, żywe zdjęcia, LiveToGIF, iPhone 6s, Facebook  LiveToGIF to pierwsza na świecie aplikacja, która pozwala wrzucić ?Żywe zdjęcia? z nowego iPhone 6s/6s Plus na Facebooka. Zrzut ekranu 2015 12 17 o 21.45.18

Niestety zła wiadomość jest taka, że darmowa wersja aplikacji posiada limit i pozwala na wysyłkę tylko trzech zdjęć na dobę.

[app 1064899228]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top