LMCable - kabel do przesyłania danych i ładowania urządzeń z Androidem i iOS ciekawostki LMCable, kabel LMCable  Zanim USB ? C na dobre przejmie rynek i będziemy mogli korzystać z tylko i wyłącznie jednego kabla w każdym urządzeniu warto zainteresować się propozycją LMCable. 2

LMCable – kabel do przesyłania danych i ładowania urządzeń z Androidem i iOS

Zanim USB ? C na dobre przejmie rynek i będziemy mogli korzystać z tylko i wyłącznie jednego kabla w każdym urządzeniu warto zainteresować się propozycją LMCable.

Produkt współpracuje z Androidem i iOS w tym samym momencie. Jego idealnie zaprojektowana część jest kompatybilna z portem Lightning i microUSB jednocześnie, nie potrzebujemy dodatkowych adapterów do jego działania.
Na rynku są dostępne podobne kable, ale w przeciwieństwie do tego wymagają adapterów, które wczepiamy na samym końcu. Koniec, końców za każdym razem trzeba je wymieniać na odpowiednie, aby nie było problemów z działaniem. Jeżeli jeden z nich zgubimy, zostajemy z bardzo drogim kablem microUSB, który staje się bezużyteczny dla użytkowników iGadżetów.

LMCable - kabel do przesyłania danych i ładowania urządzeń z Androidem i iOS ciekawostki LMCable, kabel LMCable  Zanim USB ? C na dobre przejmie rynek i będziemy mogli korzystać z tylko i wyłącznie jednego kabla w każdym urządzeniu warto zainteresować się propozycją LMCable. eih0mps9gemamz7a9hwz

LMCable ma port 2w1, który idealnie pasuje do portu Lightning i microUSB, dzięki temu możemy ładować i wysyłać dane kablem ze wszystkich swoich urządzeń mobilnych w domu. Na drugim końcu znajduje się oczywiście dobrze znane USB ? A, to idealne rozwiązanie dla każdego, kto już teraz potrzebuje podobnego do USB ? C połączenia.

Jest tu jakiś haczyk? Obecnie nie można go kupić, ponieważ zaczyna swoje życie jako projekt na portalu Kickstarter, a cel osób za niego odpowiedzialnych to zebranie 5000$. Autorzy obecnie mają odpowiednią ilość gotówki do rozpoczęcia produkcji, ale czasem warto się zabezpieczyć przed trudnościami, jakie niesie ze sobą to rozwiązanie.

Niestety, nie wiadomo, czy kabel ma certyfikat MFi, oznacza to, że nie wiemy, czy jest w stanie spalić wasz dom lub urządzenie podczas nocnego ładowania baterii, gdy śpicie. Nie wydaje mi się, żeby miało to nastąpić, wątpię, żeby autorzy użyli tanich komponentów podczas procesu produkcyjnego. Z drugiej strony, warto o tym pomyśleć, w końcu niektóre kable bez certyfikatu są w stanie wyrządzić wiele szkód.

LMCable - kabel do przesyłania danych i ładowania urządzeń z Androidem i iOS ciekawostki LMCable, kabel LMCable  Zanim USB ? C na dobre przejmie rynek i będziemy mogli korzystać z tylko i wyłącznie jednego kabla w każdym urządzeniu warto zainteresować się propozycją LMCable. zy9jupyehhjxgrebhgkx

Jeden kabel kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi? Moim zdaniem warto zaryzykować, obecnie możecie składać zamówienia w przedsprzedaży, a koszt to tylko 15$. Wysyłka planowana jest na początek kwietnia bieżącego roku. Jedyne co wam pozostaje, jeżeli jesteście zainteresowani, to uiszczenie opłaty i trzymanie kciuk, aby autorzy nie napotkali problemów na swojej drodze.

LMCable zamówicie – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry