Locket -  darmowa apka, która wyświetli zdjęcia Twoich znajomych na ekranie głównym iPhone'a ciekawostki Locket na iPhone, Locket  Widżety ekranu głównego, wprowadzone po raz pierwszy w systemie iOS 14, okazały się być jedną z najpopularniejszych funkcji, jakie kiedykolwiek dodano. lock1 1300x700

Locket – darmowa apka, która wyświetli zdjęcia Twoich znajomych na ekranie głównym iPhone’a

Widżety ekranu głównego, wprowadzone po raz pierwszy w systemie iOS 14, okazały się być jedną z najpopularniejszych funkcji, jakie kiedykolwiek dodano.

Ponad rok później programiści nadal poszukują innowacyjnych sposobów wykorzystania tej funkcji.

Od pewnego czasu szczycie rankingu App Store znajduje się nowa aplikacja o nazwie Locket, która wyświetla zdjęcia znajomych bezpośrednio na ekranie głównym. Aplikacja zasadniczo zamienia widżety ekranu głównego w prywatną sieć społecznościową. Autorem Locket jest Matt Moss, trzykrotny stypendysta WWDC.

Locket -  darmowa apka, która wyświetli zdjęcia Twoich znajomych na ekranie głównym iPhone'a ciekawostki Locket na iPhone, Locket  Widżety ekranu głównego, wprowadzone po raz pierwszy w systemie iOS 14, okazały się być jedną z najpopularniejszych funkcji, jakie kiedykolwiek dodano. locket 1

Zasada działania aplikacji jest bardzo prosta. Po dodaniu znajomych i umieszczeniu widgetu na ekranie głównym Ty i Twoi znajomi możecie dodawać zdjęcia, a widżet będzie aktualizowany automatycznie w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać o jednej rzeczy: aplikacja wymaga dostępu do Twoich kontaktów, aby zaprosić znajomych i rodzinę do aplikacji. Aplikacja nie przechowuje informacji kontaktowych ani nie wysyła zaproszeń automatycznie.

Locket można pobrać z App Store całkowicie za darmo.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top