LOTTO z iPhone? Czemu nie! Od teraz możesz wysłać lotka bezpośrednio z iPhone polecane, ciekawostki totolotek, pobierz, lotto z iPhone, lotto online, lotto na iOS, jak wysłać kupon lotto z iPhone, download, aplikacja lotto na iPhone  Gracie w LOTTO? Jeśli tak, to od dziś będziecie mogli to robić nie ruszając się z fotela bezpośrednio z Waszego iPhone?a. Właśnie w App Store pojawiła się aplikacja, która to umożliwia. Lotto

LOTTO z iPhone? Czemu nie! Od teraz możesz wysłać lotka bezpośrednio z iPhone

Gracie w LOTTO? Jeśli tak, to od dziś będziecie mogli to robić nie ruszając się z fotela bezpośrednio z Waszego iPhone?a. Właśnie w App Store pojawiła się aplikacja, która to umożliwia.

Jak czytamy na oficjalnym koncie Twittera LOTTO właśnie w App Store pojawiła się aplikacja, która pozwala wysłać kupony online bezpośrednio z telefonu bez konieczności wychodzenia z domu.

Niestety nie powiem Wam jak to dokładnie działa, bo nie jestem jakimś wielkim fanem tej gry, a konta zakładać nie będę. Jeśli ktoś z Was takowe konto posiada to proszę wrzucić w komentarzach jakieś screeny.

Poniżej umieszczam link do aplikacji w App Store.

[app 1443567888]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top