Luca Todesco staje na wysokości zadania i wydaje Jailbreak iOS 10 polecane, ciekawostki Yalu, Poradnik, jak zrobić jailbreak iOS 10, jak wykonać jailbreak iOS 10, jak działa yalu, jailbreak na iPhone 7 plus, jailbreak na iPhone 7, jailbreak na iPad pro, jailbreak iOS 10.1.1, jailbreak iOS 10.1, jailbreak iOS 10, jailbreak, iPhone 7, Instrukcja, Cydia, Apple  Do tej pory Luca Todesco nie mógł pochwalić się pozytywnym działaniem wobec społeczności iOS czekającej na kolejny Jailbreak. Jednak sytuacja się zmieniła i wydał właśnie aplikację umożliwiającą odblokowanie iOS 10. Cydia 1300x700

Luca Todesco staje na wysokości zadania i wydaje Jailbreak iOS 10

Do tej pory Luca Todesco nie mógł pochwalić się pozytywnym działaniem wobec społeczności iOS czekającej na kolejny Jailbreak. Jednak sytuacja się zmieniła i wydał właśnie aplikację umożliwiającą odblokowanie iOS 10.

yalu jest już dostępne na stronie autora tutaj.

Luca Todesco staje na wysokości zadania i wydaje Jailbreak iOS 10 polecane, ciekawostki Yalu, Poradnik, jak zrobić jailbreak iOS 10, jak wykonać jailbreak iOS 10, jak działa yalu, jailbreak na iPhone 7 plus, jailbreak na iPhone 7, jailbreak na iPad pro, jailbreak iOS 10.1.1, jailbreak iOS 10.1, jailbreak iOS 10, jailbreak, iPhone 7, Instrukcja, Cydia, Apple  Do tej pory Luca Todesco nie mógł pochwalić się pozytywnym działaniem wobec społeczności iOS czekającej na kolejny Jailbreak. Jednak sytuacja się zmieniła i wydał właśnie aplikację umożliwiającą odblokowanie iOS 10. Cydia.1

Luka nie zapomniał również wtrącić swoich uwag dotyczących jego narzędzia i wygląda na to, że proces nie należy do najłatwiejszych.

Ograniczenia

  1. Wersja testowa narzędzia nie ma GUI i musicie wgrać je za pomocą Xcode (musicie mieć Maka lub VM), aby je uruchomić.
  2. Na ten moment nie wiemy, czy Cydia jest od razu zainstalowana, ale wiadomo, że MobileSubstrate nie działa. To prawdopodobnie nadanie uprawnień dla roota, więc resztę potrzebnych bibliotek/aplikacji musimy zainstalować na własną rękę. Sam autor wspomniał, że jego Jailbreak jest niestabilny i sprawia problemy, więc lepiej trzymać się od niego z daleka.
  3. Obecnie wspieranie urządzenia to iPhone 7 z iOS 10.1 – 10.1.1, a także iPhone 6s i iPad Pro z iOS 10.x. Nie próbujcie narzędzia na innych wersjach oprogramowania i urządzeniach. Co ciekawe Luka w przypadku 6s i iPada Pro mówi o iOS 10,x, być może ma to związek z 10.2, a nie 10.1 – 10.1.1. Z drugiej strony może to być błąd ze strony autora lub ogólne opisanie obecnie wspieranych wersji iOS.
  4. Jailbreak nie jest na stałe, ponieważ Luka nie miał go w zamyśle i ciężko go otrzymać. Nie wspomniał, jaki to Jailbreak, ale śmiem twierdzić, że jest podobny do narzędzia Pangu dla iOS 9.2 – 9.3.3 i będzie działał tak samo.

Autor daje jasno do zrozumienia, że obecnie po narzędzie powinni sięgać programiści, a nie zwykli użytkownicy, ponieważ złe przygotowanie aplikacji w Xcode może sprawić, że będziecie musieli odtworzyć oprogramowanie i zostaniecie z iOS 10.2. W takiej sytuacji najlepiej zaczekać na poprawioną wersję i trzymać się iOS 10.1 lub 10.1.1.

Z drugiej strony aktualizacja do 10.2 nie powinna was przerażać pod warunkiem, że macie zapisane blobsy. W końcu niedługo pojawi się Prometheus i będziecie w stanie wrócić do starszej wersji oprogramowania układowego i zrobić Jailbreak. Osobiście wolałbym się wstrzymać i poczekać, dodatkowe przygody nie są wam chyba potrzebne i lepiej uzbroić się w cierpliwość. Prometheus powinien pojawić się niedługo, ale nie można wykluczyć opóźnienia jego wydania, a wtedy zostaniecie na dłużej z 10.2.

Ze swojej strony mogę dodać, że najlepiej zostać na 10.1.1 i mam nadzieje, że zanim Apple wyłączyło weryfikację tej wersji oprogramowania, zrobiliście czyste odtworzenie iOS. Wtedy będziecie w stanie cieszyć się odblokowanym oprogramowaniem, ponieważ Luka twierdzi, że niedługo kolejny Jailbreak może się w ogóle nie pojawić.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top