Luca Todesco znowu to robi, ma działający Jailbreak dla iOS 9.3 beta 1 ciekawostki Youtube, Wideo, kiedy jailbreak iOS 9.3, jailbreak iOS 9.3, jailbreak, iPhone, iPad, iOS 9.3, iOS, Cydia  Od wczoraj wszyscy zainteresowani działaniem i nowościami wprowadzonymi w iOS 9.3 mogą zaktualizować swoje urządzenie do tej wersji oprogramowania układowego. Cydia 1300x700

Luca Todesco znowu to robi, ma działający Jailbreak dla iOS 9.3 beta 1

Od wczoraj wszyscy zainteresowani działaniem i nowościami wprowadzonymi w iOS 9.3 mogą zaktualizować swoje urządzenie do tej wersji oprogramowania układowego.

Sam pokusiłem się o aktualizację iPada 3, ale zanim to zrobiłem na kanale YouTube L. Todesco pojawił się materiał wideo ukazujący działający Jailbreak dla najnowszej wersji iOS. Nie mam wątpliwości, że Todesco również nie wyda go dalej, powodem w jego przypadku jest posiadanie konta deweloperskiego, choć nie znam szczegółów na ten temat. Wydaje mi się, że pisze lub testuje oprogramowanie, co przekłada się również na badanie zabezpieczeń kolejnych wersji.

Z drugiej strony chłopak może się jedynie chwalić swoimi możliwościami i pokazywać reszcie, że potrafi w pojedynkę odblokować iOS w zdecydowanie krótszym czasie. Tak czy owak, mamy dowód, że Jailbreak dla 9.3 może być jedynie kwestią czasu, a TaiG lub Pangu zaczną być może pracować nad narzędziem go umożliwiającym. Ponadto powinno być ono wstecznie kompatybilne z poprzednimi kompilacjami iOS.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top