Luka w Dark Souls 3 umożliwia hakerom uzyskanie pełnego dostępu do Twojego komputera ciekawostki Luka w Dark Souls 3  Haker włamał się do kilku streamerów, wykorzystując lukę w grze Dark Souls 3. Exploit umożliwia uzyskanie pełnego dostępu do komputera ofiary i zdalne uruchamianie aplikacji. gra 1300x700

Luka w Dark Souls 3 umożliwia hakerom uzyskanie pełnego dostępu do Twojego komputera

Haker włamał się do kilku streamerów, wykorzystując lukę w grze Dark Souls 3. Exploit umożliwia uzyskanie pełnego dostępu do komputera ofiary i zdalne uruchamianie aplikacji.

The Verge donosi, że haker wykorzystał lukę w zabezpieczeniach gry Dark Souls 3 (być może obecną również w Elden Ring) w systemie Windows, co pozwoliło mu uzyskać pełny dostęp do komputerów użytkowników i uruchomić zdalny kod.

Haker włamał się do popularnego streamera The_Grim_Sleeper, odpalił Microsoft PowerShell, a następnie użył narzędzia do zamiany tekstu na mowę, aby skrytykować jego rozgrywkę. W wiadomości na serwerze SpeedSouls Discord pojawiła się informacja, że ​​haker próbował ostrzec programistów FromSoftware o luce w Dark Souls 3 i wykorzystywał popularne streamery, aby zwrócić uwagę na problem.

Kilka godzin później FromSoftware i Bandai Namco zareagowały i tymczasowo wyłączyły serwery PvP we wszystkich częściach Dark Souls, a zespół bezpieczeństwa bada luki.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top