Lunatik FLAK - test i recenzja recenzje, akcesoria recenzja Lunatik FLAK, Lunatik FLAK, iPhone, flak, etui Lunatik FLAK  Zależy wam na łatwej instalacji etui i zachowaniu bezpieczeństwa podczas używania iPhone'a 6 Plus lub 6s Plus? Ostatnio natknąłem się na niezwykłe dwuczęściowe etui Lunatik Flak. lunatik logo

Lunatik FLAK – test i recenzja

Zależy wam na łatwej instalacji etui i zachowaniu bezpieczeństwa podczas używania iPhone’a 6 Plus lub 6s Plus? Ostatnio natknąłem się na niezwykłe dwuczęściowe etui Lunatik Flak.

Odkąd go używam ze swoim iPhone’em 6 Plus nie widzę sensu w zakupie dodatkowego.  

Zawartość opakowania

Po otwarciu pudełka naszym oczom ukaże się jedynie etui i instrukcja nałożenia na iPhone’a 6 Plus. Nie ma nic więcej, więc nie nastawiajcie się na bogaty zestaw.  

Jakość wykonania i użytkowanie

Lunatik FLAK jest dwuczęściowy, bazę stanowi gumowa część, a a zwiększenie odporności na upadki odpowiada poliwęglanowa “zbroja”. Poliwęglanowa część nie będzie miała problemów z ochroną urządzenia podczas upadku i nie tylko. Jak już wspominałem etui jest kompatybilne wyłącznie z iPhone’em 6 Plus lub 6s Plus. Występuje w wielu wariantach kolorystycznych (czarno ? czarne, srebrno ? czarne, złoto – czarne, niebieski ? czarne i czerwono ? czarne).

Lunatik FLAK - test i recenzja recenzje, akcesoria recenzja Lunatik FLAK, Lunatik FLAK, iPhone, flak, etui Lunatik FLAK  Zależy wam na łatwej instalacji etui i zachowaniu bezpieczeństwa podczas używania iPhone'a 6 Plus lub 6s Plus? Ostatnio natknąłem się na niezwykłe dwuczęściowe etui Lunatik Flak. Lunatik 1

Uprzedzę wasze pytania związane z poliwęglanową pokrywę i zbieranie przez nią odcisków palców. Powierzchnia jest błyszcząca, więc szybko złapie nasze odciski palców lub smugi, a gumowa część łatwo łapie brud w wycięciach na przyciski i porty. Miejcie to na uwadze, jeśli chcielibyście kupić etui.  

Lunatik FLAK - test i recenzja recenzje, akcesoria recenzja Lunatik FLAK, Lunatik FLAK, iPhone, flak, etui Lunatik FLAK  Zależy wam na łatwej instalacji etui i zachowaniu bezpieczeństwa podczas używania iPhone'a 6 Plus lub 6s Plus? Ostatnio natknąłem się na niezwykłe dwuczęściowe etui Lunatik Flak. Lunatik 2

Włożenie iPhone’a do etui nie należy do najcięższych, ale jedynie górna (gumowa) część jest możliwa od odpowiedniego wygięcia. Dopiero wtedy można włożyć telefon do etui i najlepiej go nie wyciągać, ponieważ sprzęt jest wtedy bardzo usztywniony. Nie sądzę, że byłbym w stanie wygiąć obudowę podczas wyciągania, ale lepiej mieć to na uwadze. Wycięcia na aparat, poszczególne przyciski i porty są wykonane w należyty sposób. Jedynym problemem (przynajmniej dla mnie) jest dostęp do przycisku odpowiedzialnego za wyciszenie, leży bardzo głęboko przez co ciężko go przesunąć w jedną z dostępnych pozycji.  

Lunatik FLAK - test i recenzja recenzje, akcesoria recenzja Lunatik FLAK, Lunatik FLAK, iPhone, flak, etui Lunatik FLAK  Zależy wam na łatwej instalacji etui i zachowaniu bezpieczeństwa podczas używania iPhone'a 6 Plus lub 6s Plus? Ostatnio natknąłem się na niezwykłe dwuczęściowe etui Lunatik Flak. Lunatik 3

Podejrzewam, że wielu z was korzysta z kabli Lightning firm trzecich. Właśnie z nimi możecie mieć problemy podczas używania Lunatik FLAK, ponieważ maskownice w niektórych przypadkach są zbyt grube i może pojawić się sytuacja z włożeniem kabla do portu Lightning. Na szczęście nie miałem tego problemu z kablem Blitzwolfa i Aukey.  

Producent nie zapomniał również o zabezpieczeniu wyświetlacza. Wszystko za sprawą wystawania gumy ponad niego, więc teoretycznie nie powinniście się wtedy o niego martwić, jednak zawsze warto go zabezpieczyć szkłem hartowanym.  

Lunatik FLAK - test i recenzja recenzje, akcesoria recenzja Lunatik FLAK, Lunatik FLAK, iPhone, flak, etui Lunatik FLAK  Zależy wam na łatwej instalacji etui i zachowaniu bezpieczeństwa podczas używania iPhone'a 6 Plus lub 6s Plus? Ostatnio natknąłem się na niezwykłe dwuczęściowe etui Lunatik Flak. Lunatik 4

Lunatik FLAK to jedno z masywniejszych i grubszych etui, ale nie miałem problemów z wkładaniem lub wyciąganiem iPhone’a 6 Plus z kieszeni spodni. Najważniejsze, że jest w stanie ochronić smartfona przed wieloma przeciwnościami losu.  

Podsumowanie

Od dłuższego czasu byłem zainteresowany etui firmy Lunatik, ale dopiero po przyjeździe do Wielkiej Brytanii byłem w stanie kupić jedno z nich. Nie kosztowało mnie wiele (10 funtów + koszty przesyłki).  

W tej cenie otrzymujemy etui, które spokojnie ochroni iPhone’a 6 Plus lub 6s Plus podczas codziennego użytkowania. Dwutonowa wersje kolorystyczne są świetne, pomimo tego, że prywatnie wybrałem czarno ? czarny wariant kolorystyczny.  

Problemem może być wycięcie na kabel Lightning, ponieważ niektóre kable mają grubsze maskownice, przez które mogą wystąpić problemy z kompatybilnością kabli. Oprócz tego etui jest warte polecenia i nie pogrubi waszego iPhone’a.  

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top