Mac mini z Apple M2

Mac mini z Apple M2 zauważony na stronie największego resellera Apple

Mac mini z Apple M2 na dzień przed startem WWDC 2022 został zauważony na stronie internetowej największego resellera Apple.

Dwa nowe komputery Mac zostały zauważone na stronie internetowej największego autoryzowanego sprzedawcy Apple, B&H Photo. Być może firma zaprezentuje je jutro wraz z iOS 16, iPadOS 16 i innymi systemami na WWDC 2022.

Na stronie sprzedawcy pojawiły (jak widzicie na poniższym screenie)  Mac mini z Apple M2 i zupełnie nowy Mac mini Tower z M1P (prawdopodobnie chodzi o procesor M1 Pro).

Mac mini z Apple M2 zauważony na stronie największego resellera Apple ciekawostki Mac mini z Apple M2, mac mini 2022, Mac mini, Apple M2  Mac mini z Apple M2 na dzień przed startem WWDC 2022 został zauważony na stronie internetowej największego resellera Apple. macminim2
Mac mini z M2 i Mac mini Tower

Warto zauważyć, że wcześniejsi sprzedawcy wielokrotnie potwierdzali nazwy różnych gadżetów Apple przed ich oficjalnym ogłoszeniem.

Pamiętajcie aby być jutro, czyli 6 czerwca po godzinie 19 z nami. Jako jedni z pierwszych w Polsce przedstawimy Wam wszystkie nowości, a także polskie screeny z najnowszych systemów mobilnych firmy Apple.

Dla osób, które będą chciały zainstalować iOS 16 beta 1 przygotowaliśmy już teraz poradnik pokazujący jak tego dokonać – iOS 16 beta 1 – kiedy, skąd pobrać i jak zainstalować? Kilka dni temu poznaliśmy także datę wydania publicznej bety iOS 16. Więcej informacji na ten tutaj – publiczna beta iOS 16 – kiedy? Data wydania ujawniona

Jeśli jesteś ciekaw co Apple zaprezentuje na poniedziałkowej konferencji oprócz nowych systemów to kliknij po więcej informacji w  – ten link.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry