OneTech24.07.2020
Mac mini z układem A12Z przetestowany w Geekbench

Portal 9to5Mac podzielił się wynikami testów wydajnościowych Maca mini DTK z procesorem A12Z, a także pokazał, jak będą wyglądać aplikacje iOS i iPadOS na Macu.

Pomimo zakazów testowania przez Apple, pierwsze wyniki testów porównawczych Mac mini DTK pojawiły się w czerwcu, ale zostały wykonane przy użyciu technologii wirtualizacji Rosetta firmy Apple. Jak wiesz, uruchamianie aplikacji przez Rosettę spowalnia wydajność.

Teraz wyniki testów pojawiły się w przeportowanej aplikacji Geekbench 5 Pro.

Komputer uzyskał 1098 punktów w testach jednordzeniowych i 4555 punktów w testach wielordzeniowych. Dla porównania MacBook Air 2020 w minimalnej konfiguracji (i3 / G4 / 8 / 256GB) uzyskuje punkty 1005 i 2000 w Geekbench odpowiednio w testach jedno i wielordzeniowych.

Warto zauważyć, że zestaw Developer Transition Kit jest przeznaczony wyłącznie dla programistów do przenoszenia swoich aplikacji. Sprzęt używany przez Apple w komercyjnych komputerach Mac otrzyma jeszcze mocniejsze procesory.

Ponadto deweloper Steve Troughton-Smith napisał na Twitterze, jak aplikacje iOS i iPadOS będą działać na Silicon Macu firmy Apple.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl