Mac mini z układem A12Z przetestowany w Geekbench polecane, ciekawostki Mac Mini A12Z w geebench, Mac mini, GeekBench, A12Z  Portal 9to5Mac podzielił się wynikami testów wydajnościowych Maca mini DTK z procesorem A12Z, a także pokazał, jak będą wyglądać aplikacje iOS i iPadOS na Macu. MACMINI

Mac mini z układem A12Z przetestowany w Geekbench

Portal 9to5Mac podzielił się wynikami testów wydajnościowych Maca mini DTK z procesorem A12Z, a także pokazał, jak będą wyglądać aplikacje iOS i iPadOS na Macu.

Pomimo zakazów testowania przez Apple, pierwsze wyniki testów porównawczych Mac mini DTK pojawiły się w czerwcu, ale zostały wykonane przy użyciu technologii wirtualizacji Rosetta firmy Apple. Jak wiesz, uruchamianie aplikacji przez Rosettę spowalnia wydajność.

Teraz wyniki testów pojawiły się w przeportowanej aplikacji Geekbench 5 Pro.

Mac mini z układem A12Z przetestowany w Geekbench polecane, ciekawostki Mac Mini A12Z w geebench, Mac mini, GeekBench, A12Z  Portal 9to5Mac podzielił się wynikami testów wydajnościowych Maca mini DTK z procesorem A12Z, a także pokazał, jak będą wyglądać aplikacje iOS i iPadOS na Macu. macpro wyniki

Komputer uzyskał 1098 punktów w testach jednordzeniowych i 4555 punktów w testach wielordzeniowych. Dla porównania MacBook Air 2020 w minimalnej konfiguracji (i3 / G4 / 8 / 256GB) uzyskuje punkty 1005 i 2000 w Geekbench odpowiednio w testach jedno i wielordzeniowych.

Warto zauważyć, że zestaw Developer Transition Kit jest przeznaczony wyłącznie dla programistów do przenoszenia swoich aplikacji. Sprzęt używany przez Apple w komercyjnych komputerach Mac otrzyma jeszcze mocniejsze procesory.

Ponadto deweloper Steve Troughton-Smith napisał na Twitterze, jak aplikacje iOS i iPadOS będą działać na Silicon Macu firmy Apple.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry