Mac Studio z M1 Ultra przetestowany w Geekbench. Jest mocniejszy od topowego Mac Pro ciekawostki test Mac Studio z M1 Ultra, Mac Studio z M1 Ultra w testach, Mac Studio z M1 Ultra w geekbench, Mac Studio z M1 Ultra, Mac Studio w geekbench, jak szybki jest Mac Studio z M1 Ultra, jak mocny jest Mac Studio z M1 Ultra  Mac Studio z procesorem M1 Ultra, czyli mocniejsza wersja komputera dla profesjonalistów został już przetestowany w Geekbench. Urządzenie jest mocniejsze od topowego Maca Pro.  MacStudio 2 1300x700

Mac Studio z M1 Ultra przetestowany w Geekbench. Jest mocniejszy od topowego Mac Pro

Mac Studio z procesorem M1 Ultra, czyli mocniejsza wersja komputera dla profesjonalistów został już przetestowany w Geekbench. Urządzenie jest mocniejsze od topowego Maca Pro. 

W teście jednordzeniowym Mac Studio zdobył 1793 punkty, a w teście wielordzeniowym 24055.

Mac Studio z M1 Ultra przetestowany w Geekbench. Jest mocniejszy od topowego Mac Pro ciekawostki test Mac Studio z M1 Ultra, Mac Studio z M1 Ultra w testach, Mac Studio z M1 Ultra w geekbench, Mac Studio z M1 Ultra, Mac Studio w geekbench, jak szybki jest Mac Studio z M1 Ultra, jak mocny jest Mac Studio z M1 Ultra  Mac Studio z procesorem M1 Ultra, czyli mocniejsza wersja komputera dla profesjonalistów został już przetestowany w Geekbench. Urządzenie jest mocniejsze od topowego Maca Pro.  macstidio 1

Mac Studio z procesorem M1 Ultra to najpotężniejszy komputer firmy Apple. Dla przypomnienia dodamy, że tym w tym samym teście Mac Pro z 28-rdzeniowym procesorem Intel Xeon W uzyskał wynik 19951 w teście wielordzeniowym.

Liczby są z pewnością zaskakujące, ponieważ Mac Studio jest znacznie bardziej kompaktowy i wydajny niż Mac Pro, ale to nie znaczy, że układ M1 Ultra czyni go lepszym niż Mac Pro w każdym scenariuszu. W systemie Mac Pro użytkownicy mogą łączyć dwa procesory graficzne Radeon Pro o pojemności 64 GB każdy, a nawet dodać do 1,5 TB pamięci RAM.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top