MacBook Air 2018 otrzyma wyświetlacz Retina od LG Display polecane, ciekawostki MacBook Air z ekranem Retina, macbook air 2018, Macbook Air, Apple  Apple powinno w tym roku zapowiedzieć nowy model MacBooka Air w jednym wariancie rozmiarowym. Jedną z najważniejszych różnic może okazać się 13,3 - calowy wyświetlacz Retina. macbook air

MacBook Air 2018 otrzyma wyświetlacz Retina od LG Display

Apple powinno w tym roku zapowiedzieć nowy model MacBooka Air w jednym wariancie rozmiarowym. Jedną z najważniejszych różnic może okazać się 13,3 – calowy wyświetlacz Retina.

Nowy model powinien pojawić się na półkach sklepowych w drugim kwartale bieżącego roku, a jego cena będzie taka sama, jak obecnie sprzedawanego modelu. Wg pana Jima Hsiao Apple w tym roku wprowadzi na półki sklepowe aż 4 miliony egzemplarzy nowego modelu ich laptopa.

MacBook Air 2018 otrzyma wyświetlacz Retina od LG Display polecane, ciekawostki MacBook Air z ekranem Retina, macbook air 2018, Macbook Air, Apple  Apple powinno w tym roku zapowiedzieć nowy model MacBooka Air w jednym wariancie rozmiarowym. Jedną z najważniejszych różnic może okazać się 13,3 - calowy wyświetlacz Retina. macbook air 2013 3 800x270

Początkowo mówiło się o wyświetlaczu Retina od Chińskiego dostawcy, aby obniżyć koszty produkcji. Problem w tym, że jeden z wybranych dostawców miał trudności podczas produkcji i zdecydowano się zaufać LG Display. Produkcja wyświetlaczy rozpocznie się w przyszłym miesiącu, a laptop wejdzie w fazę produkcji masowej w maju lub czerwcu. Quanta Computers zajmie się 70% zleceń w przypadku produkcji, a 30% zarezerwowano dla Foxconn.

Poza nowym modelem MacBooka Air powinniśmy ujrzeć nową wersję tańszego iPada i zdecydowanie odświeżony model iPada Pro.

Rozpoczęcie produkcji MacBooka Air 2018 może zwiastować zapowiedź urządzenia podczas tegorocznego WWDC. W tym momencie ciężko ocenić, czy nowy model będzie należał do linii MacBook lub MacBook Air. Z drugiej strony wydaje mi się, że po zastosowaniu ekranu Retina sprzęt będzie podlegał linii MacBook.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top