MacBook Air 2022 bez ekranu mini-LED i ProMotion ciekawostki MacBook Air 2022  Według analityka Rossa Younga z Display Supply Chain Consultants (DSCC), nowy MacBook Air 2022 nie będzie miał ekranu mini-LED i ProMotion. macbookair 1300x700

MacBook Air 2022 bez ekranu mini-LED i ProMotion

Według analityka Rossa Younga z Display Supply Chain Consultants (DSCC), nowy MacBook Air 2022 nie będzie miał ekranu mini-LED i ProMotion.

W wątku na Twitterze Young poinformował, że MacBook Air z 2022 roku będzie miał wyświetlacz o przekątnej 13,6 cala. Ekran byłby zatem o 0,3 cala większy od obecnego MacBooka Air, ale wciąż o 0,6 cala mniejszy od obecnego 14,2-calowego MacBooka Pro.

Na początku tego tygodnia Young poinformował również, że Apple pracuje nad większym, 15-calowym MacBookiem Air, który ma się ukazać w 2023 r. To nie pierwszy raz, gdy słyszymy o 15-calowym MacBooku Air – informację tę przekazał również Mark Gurman z Bloomberga. Analityk Ming-Chi Kuo zasugerował, że urządzenie to może nosić nazwę “MacBook”, a nie MacBook Air.

MacBook Air 2022 bez ekranu mini-LED i ProMotion ciekawostki MacBook Air 2022  Według analityka Rossa Younga z Display Supply Chain Consultants (DSCC), nowy MacBook Air 2022 nie będzie miał ekranu mini-LED i ProMotion. macbookair2022

Young powiedział dzisiaj, że 15-calowy MacBook Air lub “MacBook” będzie miał wyświetlacz o przekątnej 15,2 cala. Co ciekawe żadnej z nowych MacBooków Air nie będzie wyposażony w wyświetlacz mini-LED ani technologię ProMotion. Urządzenia będą wyposażone w ekrany LCD, aby utrzymać niższą cenę w porównaniu z MacBookami Pro.

Young już wcześniej zdradzał ciekawe  szczegóły dotyczące przyszłych urządzeń Apple. Analityk wspomniał m.in. o tym, że iPhone 13 Pro będzie miał ekran ProMotion, a także to, że rozmiar wyświetlacza i ramki w iPadzie mini szóstej generacji i inne.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top