macbookairm2

MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje

MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje. O co chodzi? Dlaczego nowy komputer firmy Apple nie jest idealny? Wyjaśniamy.

Najważniejsze cechy nowego MacBooka Air M2 to najnowszy układ M2 firmy Apple, nowy design z bardziej płaskimi krawędziami, nieco większy 13,6-calowy wyświetlacz z wcięciem na kamerę, ładowanie MagSafe, zaktualizowana kamera 1080p oraz nowe opcje kolorystyczne Starlight i Midnight wraz z Silver i Space Gray. Notebook posiada również dwa porty Thunderbolt 3 oraz gniazdo 3,5 mm z obsługą słuchawek o wysokiej impedancji.

MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje ciekawostki specyfikacja macbook air m2, recenzja macbook air m2, MacBook Air M2, MacBook Air 2022, ile kosztuje macbook air m2, gdzie kupic macbook air m2, cena macbook air m2 w polsce  MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje. O co chodzi? Dlaczego nowy komputer firmy Apple nie jest idealny? Wyjaśniamy. macbookairm2 1 1

Ogólne wrażenia

Engadget stwierdził, że nowy MacBook Air to “prawie idealny Mac firmy Apple”:

Air jest nadzwyczaj cienki i lekki, ale ma też większy i lepszy ekran, świetny zestaw głośników i stylowy zasilacz MagSafe. A dzięki układowi M2 firmy Apple jest też znacznie szybszy od ostatniego modelu, komputera, który jeszcze półtora roku temu nazywałem “niewiarygodnie szybkim”. Po raz kolejny Apple wyznaczyło nowy standard dla ultraportable.

Dan Seifert z The Verge powiedział, że nowy MacBook Air jest “sukcesem na praktycznie każdym poziomie”, ale dodał, że klienci, którzy chcą się przesiąść ze starszego notebooka, powinni nadal brać pod uwagę poprzedni model z układem M1, który jest również tańszy:

‘Nowy MacBook Air to sukces praktycznie na każdej płaszczyźnie. Ma lepszy ekran, cieńszą i lżejszą konstrukcję, lepsze głośniki, lepszą kamerę internetową, doskonałą klawiaturę i gładzik, wygodniejsze ładowanie i doskonałą jakość wykonania.

Wszystko to jednak wiąże się z kosztami, dosłownie, a poprawa wydajności w stosunku do M1 nie jest tak oczywista, jak poprawa wyglądu i funkcji. Wersja M2 to dla zdecydowanej większości osób lepszy wybór niż 13-calowy MacBook Pro M2, choć Pro ma nieco lepszą wydajność i dłuższy czas pracy na baterii.

Wydajność

Jason Snell z Six Colors podzielił się serią benchmarków nowego MacBooka Air. Zgodnie z zapewnieniami Apple, wyniki Geekbench 5 pokazują, że układ M2 oferuje wydajność wielordzeniową do około 18 procent szybciej niż model M1, natomiast wydajność jednordzeniowa jest do 11 procent szybsza.

MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje ciekawostki specyfikacja macbook air m2, recenzja macbook air m2, MacBook Air M2, MacBook Air 2022, ile kosztuje macbook air m2, gdzie kupic macbook air m2, cena macbook air m2 w polsce  MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje. O co chodzi? Dlaczego nowy komputer firmy Apple nie jest idealny? Wyjaśniamy. m2 wydajnosc

Projekt

W nowym MacBooku Air zrezygnowano z kultowego, klinowego kształtu poprzedniego modelu na rzecz bardziej płaskiej konstrukcji. Dan Seifert z The Verge powiedział, że jest “fanem tego nowego projektu”, który określił jako nadzwyczaj cienki i niezwykle przenośny:

‘Mimo to jest nadzwyczaj cienki i ta cienkość jest natychmiast widoczna, gdy otworzysz pokrywę i zaczniesz na nim pisać. Jest też zauważalny przy każdym włożeniu go do torby lub noszeniu przy sobie. Stożkowy kształt starego MacBooka Air miał mniejszą wagę wizualną i mógł wyglądać na cieńszy, ale nowy model jest rzeczywiście cieńszy od swojego poprzednika.

Oto kilka “prawdziwych” zdjęć nowego MacBooka Air M2. Jako mała ciekawostka, w opakowaniu znajdują się naklejki z logo Apple w tym samym kolorze co wybrany MacBook Air.

MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje ciekawostki specyfikacja macbook air m2, recenzja macbook air m2, MacBook Air M2, MacBook Air 2022, ile kosztuje macbook air m2, gdzie kupic macbook air m2, cena macbook air m2 w polsce  MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje. O co chodzi? Dlaczego nowy komputer firmy Apple nie jest idealny? Wyjaśniamy. mak1

MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje ciekawostki specyfikacja macbook air m2, recenzja macbook air m2, MacBook Air M2, MacBook Air 2022, ile kosztuje macbook air m2, gdzie kupic macbook air m2, cena macbook air m2 w polsce  MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje. O co chodzi? Dlaczego nowy komputer firmy Apple nie jest idealny? Wyjaśniamy. mak3

MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje ciekawostki specyfikacja macbook air m2, recenzja macbook air m2, MacBook Air M2, MacBook Air 2022, ile kosztuje macbook air m2, gdzie kupic macbook air m2, cena macbook air m2 w polsce  MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje. O co chodzi? Dlaczego nowy komputer firmy Apple nie jest idealny? Wyjaśniamy. mak4

MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje ciekawostki specyfikacja macbook air m2, recenzja macbook air m2, MacBook Air M2, MacBook Air 2022, ile kosztuje macbook air m2, gdzie kupic macbook air m2, cena macbook air m2 w polsce  MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje. O co chodzi? Dlaczego nowy komputer firmy Apple nie jest idealny? Wyjaśniamy. mak5

To samo dotyczy kabla do ładowania.

MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje ciekawostki specyfikacja macbook air m2, recenzja macbook air m2, MacBook Air M2, MacBook Air 2022, ile kosztuje macbook air m2, gdzie kupic macbook air m2, cena macbook air m2 w polsce  MacBook Air M2 ma wady. Potwierdzają to niemal wszystkie recenzje. O co chodzi? Dlaczego nowy komputer firmy Apple nie jest idealny? Wyjaśniamy. mak2

Poniżej zamieszczamy także recenzję wideo, której autorem jest The Verge. Miłego oglądania!

Ile kosztuje MacBook Air M2 w Polsce?

Podstawowa konfiguracja MacBooka Air z chipem M2 i 8/256 GB pamięci kosztuje 6999 zł. Więcej na temat MacBook Air M2 (2022) dowiecie się klikając – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top