macbookair2021

MacBook Air M2 pojawi się na WWDC22?

Mark Gurman w Power On mówił o tym co zobaczymy na WWDC22. Jego zdaniem Apple już za kilka dni może pokazać światu MacBook Air M2.

Pomimo ostatnich rewelacji na temat systemu operacyjnego realityOS, Gurman zaznacza, że nie jest przekonany w 100% co do prezentacji zestawu:

Choć zbliżająca się premiera zestawu rzeczywistości mieszanej firmy Apple wydaje się coraz bliższa, o czym świadczy niedawne zaprezentowanie urządzenia zarządowi firmy, jestem ostrożny mówiąc o prezentacji urządzenia dla programistów i konsumentów, która odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Według Gurmana jest mało prawdopodobne, abyśmy zobaczyli nowy zestaw przed 2023 rokiem. Nowości będą dotyczyć serii komputerów Mac i mogą dotyczyć nowo odświeżonego modelu MacBook Air M2.

MacBook Air M2 pojawi się na WWDC22? ciekawostki macbook air m2 rumors, macbook air m2 release date, macbook air m2 price, macbook air m2 premiera, macbook air m2 leaks, macbook air m2 kiedy, macbook air m2 cena, macbook air m2 2022, MacBook Air M2  Mark Gurman w Power On mówił o tym co zobaczymy na WWDC22. Jego zdaniem Apple już za kilka dni może pokazać światu MacBook Air M2. macbookair

Według Gurmana jest to najbardziej prawdopodobny produkt, choć problemy z dostawami mogły skomplikować wprowadzenie go na rynek.

Jeśli na konferencji WWDC pojawią się nowości sprzętowe, to prawdopodobnie będą one dotyczyć komputerów Mac. Podczas konferencji firma zamierzała wprowadzić na rynek następny model MacBooka Air z układem M2. Wprowadzenie na rynek skomplikował niedawny kryzys w łańcuchu dostaw związany z przerwami w produkcji Covid w Chinach. Według twórców aplikacji wielu pracowników Apple już używa MacBooka Air nowej generacji do pracy z aplikacjami. Jest to znak, że nowy Mac jest już blisko.

Jakie nowości sprzętowe pojawią się na następnej imprezie? Aby się o tym przekonać, musimy poczekać na konferencję prasową.

Pamiętajcie aby być 6 czerwca po godzinie 19 z nami. Jako jedni z pierwszych w Polsce przedstawimy Wam wszystkie nowości, a także polskie screeny z najnowszych systemów mobilnych firmy Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top