MacBook Pro 13" (2018) z Touch Bar ma cztery porty Thunderbolt 3 ciekawostki   Apple wprowadziło wiele zmian w odświeżonych MacBookach Pro, a jedną z najważniejszych jest wyposażenie 13 - calowego modelu w cztery porty Thunderbolt działające z najwyższą prędkością przesyłu danych, do tej pory były one dostępne wyłącznie w modelach z 15 - calowym ekranem i Touch Barem. macbook pro

MacBook Pro 13″ (2018) z Touch Bar ma cztery porty Thunderbolt 3

Apple wprowadziło wiele zmian w odświeżonych MacBookach Pro, a jedną z najważniejszych jest wyposażenie 13 – calowego modelu w cztery porty Thunderbolt działające z najwyższą prędkością przesyłu danych, do tej pory były one dostępne wyłącznie w modelach z 15 – calowym ekranem i Touch Barem.

Wszystko za sprawą przejścia na 4 – rdzeniowe procesory, które przy okazji umożliwiają zastosowanie portów Thunderbolt 3 wykorzystujących pełnię swoich możliwości. Procesory i5 i i7 wykorzystują pełną przepustowość danych, co pozwala na osiągnięcie transferów sięgających 40GB/s na wszystkich portach Thunderbolt 3.

MacBook Pro 13" (2018) z Touch Bar ma cztery porty Thunderbolt 3 ciekawostki   Apple wprowadziło wiele zmian w odświeżonych MacBookach Pro, a jedną z najważniejszych jest wyposażenie 13 - calowego modelu w cztery porty Thunderbolt działające z najwyższą prędkością przesyłu danych, do tej pory były one dostępne wyłącznie w modelach z 15 - calowym ekranem i Touch Barem. macbookpro

MacBooki Pro z 2016 i 2017 roku miały tylko dwa porty Thunderbolt 3 wykorzystujące w pełni swój potencjał i były umieszczone z lewej strony obudowy. Porty z prawej strony zapewniały jedynie połowę nominalnej przepustowości, więc podłączenie eGPU najlepiej sprawdzało się z portami po lewej stronie, a nie prawej.

Pamiętajcie, że porty dostępne są w modelu z 13 – calowym wyświetlaczem i Touch Barem, modele bez Touch Bara nie mają takich portów, ponieważ Apple ich nie odświeżyło.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top