macbookpro

MacBook Pro 2021 może być wyposażony w wyświetlacz mini-LED o częstotliwości odświeżania 120 Hz

Słyszeliśmy już wiele wiadomości o MacBooku Pro 2021, ale ostatnio w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat nowych laptopów firm Apple.

W rozmowie z Twitterem analityk Young powiedział, że 14- i 16-calowy MacBook Pro zostanie wyposażony w wyświetlacz mini-LED o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Young twierdzi, że informacje są one „w 100% potwierdzone”. Twierdzi, że Apple użyje tych samych dostawców paneli, których używa do iPada Pro. Wyświetlacz ProMotion dostępny jest już w iPad Pro i iPhone 13 Pro, więc nie byłaby to niespodzianka.

MacBook Pro 2021 może być wyposażony w wyświetlacz mini-LED o częstotliwości odświeżania 120 Hz ciekawostki MacBook Pro 2021  Słyszeliśmy już wiele wiadomości o MacBooku Pro 2021, ale ostatnio w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat nowych laptopów firm Apple. MacBookPro

ProMotion oferuje zmienną częstotliwość odświeżania w zakresie od 24 Hz (10 Hz dla iPhone’a) do 120 Hz.

Dla przypomnienie dodamy, że konferencja na której zobaczymy nowe komputery obędzie się już jutro o godzinie 19 polskiego czasu. Będzie będzie można obejrzeć prezentację? O tym napiszemy w kolejnym wpisie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry