MacBook Pro z 16-calowym wyświetlaczem zadebiutuje w tym miesiącu polecane, ciekawostki MacBook Pro 16, Apple  MacBook Pro jeszcze w tym miesiącu może spodziewać się kolejnej "aktualizacji". Tym razem Apple nie poprzestanie jedynie na mocy, bo ma się zmienić wygląd urządzenia. Macbook

MacBook Pro z 16-calowym wyświetlaczem zadebiutuje w tym miesiącu

MacBook Pro jeszcze w tym miesiącu może spodziewać się kolejnej “aktualizacji”. Tym razem Apple nie poprzestanie jedynie na mocy, bo ma się zmienić wygląd urządzenia.

Model z 16 – calowym wyświetlaczem miałby zadebiutować pod koniec tego miesiąca.

Podobno Quanta Computer rozpoczęło już wysyłkę komputerów. Niewydany jeszcze sprzęt ma korzystać z mechanizmu nożycowego w kwestii przycisków klawiatury. Drugą zmianą mają być węższe ramki okalające 16 – calowy wyświetlacz.

Zastosowanie węższych ramek wokół ekranu poskutkuje tym, że sprzęt będzie takiego samego rozmiaru jak MacBook Pro z 15 – calowym ekranem. Warto nadmienić, że Jeff Lin podał informację o rozdzielczości ekranu i ma ona wynosić 3072 x 1920 pikseli.

MacBook Pro z 16-calowym wyświetlaczem zadebiutuje w tym miesiącu polecane, ciekawostki MacBook Pro 16, Apple  MacBook Pro jeszcze w tym miesiącu może spodziewać się kolejnej "aktualizacji". Tym razem Apple nie poprzestanie jedynie na mocy, bo ma się zmienić wygląd urządzenia. MacBook Pro macOS 340x350

W zeszłym tygodniu pojawiły się ikony nowego laptopa Apple w macOS 10.15.1 Catalina. To może oznaczać, że producent iPhone’a rzeczywiście szykuje się na wydanie nowego laptopa.

Nowy model będzie najwyższym z dostępnych, a pośrednimi będą modele z 13 i 15 – calowym wyświetlaczem.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry