m1max

MacBook Pro z czipem M1 Max przetestowany w Geekbench

Minęło zaledwie kilkanaście godzin od oficjalnej prezentacji nowych laptopów giganta z Cupertino w wersji Pro, a w sieci już pojawił się pierwszy test Geekbench MacBooka Pro z czipem M1 Max.

Jak widzicie poniżej w zwykłym teście porównawczym chip wykazuje wynik dla jednego rdzenia 1749 i wynik dla wielu rdzeni 11542, co stanowi dwukrotność wydajności wielordzeniowej w porównaniu z 13-calowym MacBookiem Pro z chipem M1.

MacBook Pro z czipem M1 Max w teście Geekbench

MacBook Pro z czipem M1 Max przetestowany w Geekbench ciekawostki test MacBook Pro z czipem M1 Max, MacBook Pro z czipem M1 Max w Geekbench, MacBook Pro z czipem M1 Max, GeekBench  Minęło zaledwie kilkanaście godzin od oficjalnej prezentacji nowych laptopów giganta z Cupertino w wersji Pro, a w sieci już pojawił się pierwszy test Geekbench MacBooka Pro z czipem M1 Max. macbookpro geekbench
MacBook Pro M1 Max w Geekbench.

W oparciu o te liczby, chip ‌M1 Max przewyższa wszystkie układy Mac, z wyjątkiem modeli Mac Pro i iMac wyposażonych w wysokiej klasy 16–24-rdzeniowe układy Intel Xeon. Wynik wielordzeniowy 11542 jest na równi z komputerem Mac Pro z końca 2019 r. wyposażonym w 12-rdzeniowy procesor Intel Xeon W-3235. Jednym słowem WOW!

Więcej na temat najnowszych laptopów możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry