MacBooki Air (13,3") od dziś mają standardowo 8GB RAM polecane, ciekawostki macbook air 2016, Macbook Air, Apple  Oprócz wprowadzenia do sprzedaży wydajniejszego 12 - calowego MacBooka z nowym wariantem kolorystycznym, Apple wprowadziło do oferty nowy model Air z 8GB pamięci operacyjnej. macbooair

MacBooki Air (13,3″) od dziś mają standardowo 8GB RAM

Oprócz wprowadzenia do sprzedaży wydajniejszego 12 – calowego MacBooka z nowym wariantem kolorystycznym, Apple wprowadziło do oferty nowy model Air z 8GB pamięci operacyjnej.

Od tej pory każdy model z 13,3? ekranem ma tyle pamięci standardowo, podczas gdy wariant z 11,6? ekranem nadal pozostaje z 4GB RAM.

MacBooki Air (13,3") od dziś mają standardowo 8GB RAM polecane, ciekawostki macbook air 2016, Macbook Air, Apple  Oprócz wprowadzenia do sprzedaży wydajniejszego 12 - calowego MacBooka z nowym wariantem kolorystycznym, Apple wprowadziło do oferty nowy model Air z 8GB pamięci operacyjnej. Zrzut ekranu 2016 04 19 o 21.01.59

Obecnie 8GB pamięci RAM to podstawa do przedłużenia cyklu życia laptopa, w szczególności biorąc pod uwagę wysoką cenę MacBooka Air, która na pewno w najbliższej przyszłości się nie zmieni. Szkoda, że zmienili jedynie ilość pamięci operacyjnej, a reszta pozostała bez zmian, mam wrażenie, że zwiastuje to koniec tej serii notebooków.

Apple nie zmieniło jego wyglądu od momentu debiutu w 2010 roku, a ostatnie doniesienia wskazują, że MacBook Retina zastąpi Air i w ofercie pozostaną obydwa rozmiary modelu Pro. Jeżeli jednak zamierzacie kupić ten model, to jest to najlepszy moment.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry