Macie najnowszego MacBooka Pro bez Touch Bar? Apple wymieni jego baterię za darmo polecane, ciekawostki   Wczoraj ruszył program darmowej wymiany baterii w MacBookach Pro bez Touch Bar. Egzemplarze mające problematyczne baterie powstały między październikiem 2016 i 2017 roku.  MacBook 1300x700

Macie najnowszego MacBooka Pro bez Touch Bar? Apple wymieni jego baterię za darmo

Wczoraj ruszył program darmowej wymiany baterii w MacBookach Pro bez Touch Bar. Egzemplarze mające problematyczne baterie powstały między październikiem 2016 i 2017 roku.

Jeżeli jesteście właścicielami jednego z nich i macie problem z baterią, Apple ją wymieni.

Macie najnowszego MacBooka Pro bez Touch Bar? Apple wymieni jego baterię za darmo polecane, ciekawostki   Wczoraj ruszył program darmowej wymiany baterii w MacBookach Pro bez Touch Bar. Egzemplarze mające problematyczne baterie powstały między październikiem 2016 i 2017 roku.  MacBookPro

Problemem jest bateria, która może “spuchnąć” podczas użytkowania. Dla dobra użytkownika i urządzenia lepiej będzie wymienić taką baterię, a producent zrobi to za darmo. Jedynym warunkiem jest posiadanie MacBooka Pro z 13 – calowym wyświetlaczem bez Touch Bara z określonego przedziału okresu produkcji.

Jak sprawdzić, czy wasz model się kwalifikuje? Wystarczy wpisać numer seryjny na tej stronie apple.com  i wtedy będziecie wiedzieć. Numer seryjny znajdziecie w oknie z informacjami o urządzeniu.

Przed zabraniem urządzenia na wymianę baterii warto najpierw wykonać kopię zapasową danych składowanych na dysku. Musicie również pamiętać, że Apple może najpierw zająć się usterkami, które początkowo nie pozwalają na wymianę baterii, a dopiero po ich naprawie serwisanci będą w stanie wymienić baterię na nową.

Program darmowej wymiany baterii trwa do 5 lat od zakupu MacBooka Pro z 13 – calowym ekranem bez Touch Bara. Musicie jedynie pamiętać o wymogu okresu produkcji i to wszystko.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top