macOS 10.15.2 Catalina developer beta 3 dostępna ciekawostki zmiany, macOS 10.15.2, catalina, beta  macOS 10.15.1 Catalina został niedawno wydany, ale Apple nie spoczywa na laurach i szykuje dla swoich użytkowników kolejną pomniejszą aktualizację najnowszego systemu operacyjnego dla komputerów Amerykańskiego producenta. Catalina 2

macOS 10.15.2 Catalina developer beta 3 dostępna

macOS 10.15.1 Catalina został niedawno wydany, ale Apple nie spoczywa na laurach i szykuje dla swoich użytkowników kolejną pomniejszą aktualizację najnowszego systemu operacyjnego dla komputerów Amerykańskiego producenta.

To już trzecie wydanie testowe wydane z myślą o deweloperach. To oni w pierwszej kolejności sprawdzają system i przy okazji dostosowują pod niego swoje aplikacje. Biorąc pod uwagę, że to pomniejsza wersja systemu, nie powinniśmy się spodziewać obfitych zmian i nowości.

macOS 10.15.2 Catalina developer beta 3 dostępna ciekawostki zmiany, macOS 10.15.2, catalina, beta  macOS 10.15.1 Catalina został niedawno wydany, ale Apple nie spoczywa na laurach i szykuje dla swoich użytkowników kolejną pomniejszą aktualizację najnowszego systemu operacyjnego dla komputerów Amerykańskiego producenta. Catalina 530x350

Wersja 10.15.2 skupia się na poprawie działania systemu i poprawkach stabilności. Dzięki nim system powinien działać bez zarzutów.

Pamiętajcie, że system jest na razie dostępny wyłącznie dla deweloperów, ale niedługo powinien być dostępny dla członków publicznych beta testów prowadzonych przez Apple.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry